Naslovna


Katedra građansko-pravnih znanosti

Dobro došli na stranice katedre Građanskopravnih znanosti. Ovdje se možete informirati o osoblju katedre, literaturi potrebnoj za polaganje ispita, terminima predavanja te o ostalim podacima i događajima relevantnima za ovaj predmet.

Svoje upite možete uputiti na e-mail adrese djelatnika katedre.

Rezultati pisanog dijela ispita - Građansko pravo 1, 13.2.2018.

Datum objave: 14.02.2018.


Uvid u ispit: cetvrtak, 15.2. u 12:00h.

Usmeni dio ispita: cetvrtak, 15.2. u 11:00h.

 

  1. MARIJA GLAVIĆ, 9 1/2
  2. ANTONELA IVANKO, 8 1/2
  3. DENIS FRANČIŠKOVIĆ, 7 1/2
  4. JELENA DOZET, 7
  5. VESNA PLAVŠIĆ

OSTALI REZULTATI:

 

  1. LOVRO BRKIĆ, 5 1/2
  2. TEUTA ŠPOLJARIĆ, 5 1/2
  3. MARTINA BAGARIĆ, 4
  4. MARIJA PETRIĆ, 4
  5. TANJA DANEK, 3 1/2
  6. ANA-MARIJA MARKAČ-BRGLES, 3
  7. JOSIP DRAGIČEVIĆ, 2 1/2
  8. ANTONIA STRUČIĆ, 1

Rezultati pisanog ispita iz Građanskog prava II od 13. 02. 2018.

Datum objave: 13.02.2018.


Pisani ispit od 13. 02. 2018., iz Građanskog prava II, položili su:

1. Kemenović Dario 7 bodova
2. Vičević Bernard 7


Navedeni studenti usmenom ispitu pristupaju 14. 02. 2018. (srijeda) u 10.00 sati u kabinetu doc. dr. sc. Davorina Pichlera.


Ostali rezultati:

  1. Majić Matijas 5.5 bodova
  2. Spoljar Munta Ivana  4
  3. Prejac Marija 3.5
  4. Boroša Anita 1.5
  5. Rešetar Martina 1.5
  6. Primorac Martin 1
  7. Vuknić Mira 1
  8. Kovačević Tihana 0
  9. Miloglav Hrvoje 0

    Uvid u rezultate ispita biti će u srijedu, 14. 02. 2018., u 10.00 sati, u kabinetu doc. dr. sc. Davorina Pichlera.

 

 

Građansko pravo 1 - rezultati ispita, 30.1.2018.

Datum objave: 30.01.2018.


Uvid u ispit: srijeda, 31.1. u 13:00h.

 

Usmeni dio ispita održat će se u srijedu, 31.1. s početkom u 11:30h.

 

  1. IVANA HERCEG MIŠKOVIĆ, 9 1/2
  2. ANJA KOVAČ, 7 1/2
  3. SINIŠA OREŠČANIN, 7 1/2
  4. MARIJA ŠARAC, 7

 

OSTALI REZULTATI:

 

  1. GABRIJELA DEVČIĆ, 5 1/2
  2. ANNA-MARIA ČUIĆ, 5
  3. MARIJA PETRIĆ, 5
  4. VIKTORIJA LJUBIČIĆ, 4 1/2
  5. ALEN DORIĆ, 4
  6. ANA-MARIJA MARKAČ-BRGLES, 4
  7. TEUTA ŠPOLJARIĆ, 4
  8. MILJENKO VINCEK, 4
  9. JOSIP DRAGIČEVIĆ, 3
  10. VESNA PLAVŠIĆ, 1 1/2
  11. MARTINA BAGARIĆ, 1
  12. MIHAELA ZORKIĆ, 1
  13. KRISTINA MAMUŽIĆ, 0

Rezultati pisanog dijela ispita iz predmeta Građansko pravo 1 (9.1.2018.)

Datum objave: 09.01.2018.


Uvid u ispit: četvrtak, 11.1.2018. u 12:00h.

Usmeni dio ispita održat će se u četvrtak, 11.1.2018. u 10:00.

 

  1. JOSIP KUST, 7 1/2
  2. MARIJA KOPILOVIĆ, 7

OSTALI REZULTATI:

  1. VESNA PLAVŠIĆ, 4
  2. SINIŠA OREŠČANIN, 1 1/2
  3. MARIJA ŠARAC, 1 1/2
  4. DENIS FRANČIŠKOVIĆ, 1
  5. IVONA RUŽIĆ, 1

Rezultati pisanog dijela ispita - Građansko pravo 1

Datum objave: 06.12.2017.


Uvid u ispit: petak, 11:00h.

Usmeni dio ispita održat će se u četvrtak, 7.12. s početkom u 10:30h.

 

  1. ENA ZDUNIĆ, 9 1/2
  2. LARA BUČEV, 7
  3. DOMAGOJ IVANKOVIĆ, 7
  4. MIHAELA MOKOS, 7
  5. KRISTIJAN TOMIĆ, 7

Ostali rezultati:

 

  1. MARIJA GLAVIĆ, 5 1/2
  2. VESNA PLAVŠIĆ, 3
  3. SINIŠA OREŠČANIN, 2 1/2
  4. LUCIJAN PRIPUZ, 2 1/2
  5. JOSIP KUST, 1 1/2
  6. MARIJA PETRIĆ, 1 1/2
  7. GABRIJELA DEVČIĆ, 1
  8. ANNA-MARIA ČUIĆ, 0
  9. KRISTINA MAMUŽIĆ, 0

Rezultati pisanog dijela ispita iz predmeta Građansko pravo 1 (19.9.2017.)

Datum objave: 20.09.2017.


Uvid u ispit: petak, 22.9. u 11:30h.

 

Usmeni dio ispita održat će se u četvrtak, 21.9., s početkom u 11:30.

 

  1. MARIJANA PUŠKADIJA, 8 1/2
  2. PETRA CIGANEK, 8
  3. MATEA FEGEŠ, 8
  4. SANJA KAURIN, 8
  5. IVANA KRAMER, 7
  6. VALENTINA LEŠKO, 7
  7. PETAR MAJIĆ, 7
  8. BORNA MOROVIĆ, 7
  9. EGON RUKOVANJSKI, 7
  10. ANA TOKIĆ, 7
  11. LUKA VILAJTOVIĆ, 7
  12. MARTINA ŽABEK, 7

 

OSTALI REZULTATI:

 

  1. JOSIP KUST, 5
  2. MARIJA ŠARAC, 5
  3. ENA ZDUNIĆ, 5
  4. LARA BUČEV, 4 1/2
  5. MARIJA GLAVIĆ, 4
  6. MIHAELA MOKOS, 4
  7. DIANA UDIKOVIĆ, 4
  8. LOVRO BRKIĆ, 3 1/2
  9. ANNA-MARIA ČUIĆ, 3 1/2
  10. MONIKA HUSKIĆ, 3 1/2
  11. IVONA RUŽIĆ, 3 1/2
  12. IVAN BLAŽEKOVIĆ, 3
  13. TEA DUMANČIĆ, 2 1/2
  14. DOMAGOJ IVANKOVIĆ, 2 1/2
  15. LUCIJAN PRIPUZ, 2 1/2
  16. TANJA DANEK, 2
  17. DRAGANA KLARIĆ, 2
  18. ANTONIJA TOMASOVIĆ, 2
  19. VLATKA COTA, 1 1/2
  20. IVAN KONDIĆ, 1 1/2
  21. MARINA MANDARIĆ, 1 1/2
  22. ANTONIA STRUČIĆ, 1 1/2
  23. KRISTIJAN TOMIĆ, 1 1/2
  24. MAJA BLAŽINA, 1
  25. BERNARDA BURSIĆ, 1
  26. VALENTINA MILJEVIĆ, 1
  27. ARMIN PAŠALIĆ, 1
  28. VESNA PLAVŠIĆ, 1
  29. VLATKA RATKOVIĆ, 1
  30. BERBARA TURKALJ, 1
  31. MILJENKO VINCEK, 1
  32. JOSIP DRAGIČEVIĆ, 1/2
  33. ŽELJKA ĐUZIN, 1/2
  34. KARLA ŠKREBLIN-TUTIĆ, 1/2
  35. MIHALEA ZORKIĆ, 1/2
  36. GABRIJELA DEVČIĆ, 0
  37. DAMIR MARKULJ, 0
  38. NIKOLA MIKIĆ, 0
  39. DARIA NEKIĆ, 0
  40. SAŠA PANDURIĆ, 0
  41. LUKA RADOLOVIĆ, 0
  42. BENJAMIN ŠANTOŠI, 0
  43. TENA ŠEBELIĆ, O
  44. MIRNA ZLATIĆ, 0

 

Usmeni dio ispita iz predmeta Građansko pravo 1 za studente koji su položili sva tri kolokvija

Datum objave: 18.09.2017.


Od drugog ispitnog roka u rujnu (19.9.) studenti koji su položili sva tri kolokvija odgovarat će na usmenom dijelu ispita zajedno sa studentima koji prvo moraju položiti pisani dio (točno vrijeme usmenih provjeriti u rezultatima objavljenim na ovom mjestu, nakon svakog održanog pisanog dijela ispita).

S obzirom da je ostalo jako malo onih koji izlaze direktno na usmeni dio ispita, za njih se više neće održavati posebni termini.

Rezultati pisanog dijela ispita iz predmeta Građansko pravo 1 (ispitni rok 4.9.2017.)

Datum objave: 06.09.2017.


Uvid u ispit i usmeni dio ispita: četvrtak, 7.9. u 11:00h.

 

  1. TOMISLAV HABUS, 8 1/2
  2. HRVOJE CIGLAR, 7
  3. JANJA ĐURASOVIĆ, 7
  4. KARLO ERŽIĆ, 7
  5. TAMARA GRGAČIĆ, 7
  6. IVANA HORVAT, 7
  7. KLARA JANOTA, 7
  8. IVANA MARIĆ, 7
  9. MARIJA SERDARUŠIĆ, 7
  10. ADRIANA TOMAIĆ, 7
  11. VEDRANA URBANEK, 7

 

OSTALI REZULTATI:

 

  1. BORKA MOROVIĆ, 5 1/2
  2. MARTINA ŽABEK, 5 1/2
  3. IVANA KRAMER, 5
  4. EGON RUKOVANJSKI, 5
  5. ANA TOKIĆ, 5
  6. MATEA FEGEŠ, 4 1/2
  7. DIANA UDIKOVIĆ, 4 1/2
  8. LARA BUČEV, 4
  9. MONIKA HUSKIĆ, 4
  10. VALENTINA MILJEVIĆ, 4
  11. PETAR MAJIĆ, 3 1/2
  12. LUKA VILAJTOVIĆ, 3 1/2
  13. LUCIJAN PRIPUZ, 3
  14. KRISTIJAN TOMIĆ, 3
  15. TEA DUMANČIĆ, 2 1/2
  16. JOSIP KUST, 2 1/2
  17. MARIJA ŠARAC, 2 1/2
  18. SANJA KAURIN, 2
  19. MARINA MANDARIĆ, 2
  20. VLATKA RATKOVIĆ, 2
  21. ENA ZDUNIĆ, 2
  22. ANNA-MARIA ČUIĆ, 1 1/2
  23. DOMAGOJ IVANKOVIĆ, 1 1/2
  24. MAJA KOLARIĆ, 1 1/2
  25. IVONA RUŽIĆ, 1 1/2
  26. JOSIP DRAGIČEVIĆ, 1
  27. MIHAELA MOKOS, 1
  28. LUKA RADOLOVIĆ, 1
  29. BARBARA TURKALJ, 1
  30. MILJENKO VINCEK, 1
  31. MELINDA BEKAVAC 1/2
  32. LOVRO BRKIĆ, 1/2
  33. VLATKA COTA, 1/2
  34. TANJA DANEK, 1/2
  35. GABRIJELA DEVČIĆ, 1/2
  36. DOMAGOJ DŽIGUMOVIĆ, 1/2
  37. DARIO EGYED, 1/2
  38. ANTONIA STRUČIĆ, 1/2
  39. TENA ŠEBELIĆ, 1/2
  40. VESNA PLAVŠIĆ, 1/2
  41. MIHALEA ZORKIĆ, 1/2
  42. FILIP GENERALIĆ, 0
  43. MATEA JAKŠIĆ, 0
  44. NIKOLA MIKIĆ, 0
  45. SAŠA PANDURIĆ, 0
  46. MATEJ PEJIN, 0
  47. BENJAMIN ŠANTOŠI, 0
  48. KATARINA TANDARA, 0

 

 

Usmeni dio ispita iz predmeta Građansko pravo 1 za studente koji su položili sva tri kolokvija

Datum objave: 31.08.2017.


Usmeni dio ispita održat će se u utorak, 5.9., s početkom u 12:00h.

Rezultati pisanog dijela ispita iz predmeta Građansko pravo 1 održanog 4.7.2017.

Datum objave: 04.07.2017.


Uvid u ispit: četvrtak, 6.7. u 12:00h.

 

Usmeni dio ispita održat će se u srijedu, 5.7., s početkom u 12:00h.

 

 

  1. MELINDA OTROK, 8 1/2
  2. MARINA KRIŽARIĆ, 7 1/2
  3. PETRA MARKOVINOVIĆ, 7
  4. STELA MASKALAN, 7
  5. DAMJAN MOŠKATELO, 7
  6. AMALIA SEVER, 7
  7. FILIP TOMIĆ 7
  8. MAJA VULIĆ, 7

 

OSTALI REZULTATI:

 

  1. IVANA KRAMER, 5 1/2
  2. ANA TOKIĆ, 5 1/2
  3. ADRIANA TOMAIĆ, 5
  4. MARIJA GLAVIĆ, 4 1/2
  5. ANTE MAKITA, 4
  6. MARIJA SERDARUŠIĆ, 4
  7. TAMARA GRGAČIĆ, 3 1/2
  8. IVANA HORVAT, 3 1/2
  9. EGON RUKOVANJSKI, 3 1/2
  10. LARA BUČEV, 3
  11. ANJA KOVAČ, 3
  12. MARINA MANDARIĆ, 3
  13. MIHAELA MOKOS, 3
  14. VLATKA RATKOVIĆ, 3
  15. JANJA ĐURASOVIĆ, 2 1/2
  16. TOMISLAV HABUS, 2 1/2
  17. GORDANA HARC, 2 1/2
  18. PETAR MAJIĆ, 2
  19. ANA-MARIJA MARKAČ-BRGLES, 2
  20. MATIJA PERIĆ, 2
  21. VEDRANA URBANEK, 2
  22. KARLA VOLODER, 2
  23. LOVRO BRKIĆ, 1 1/2
  24. BERNARDA BURSIĆ, 1 1/2
  25. HRVOJE CIGLAR, 1 1/2
  26. TANJA DANEK, 1 1/2
  27. IVAN KONDIĆ, 1 1/2
  28. JOSIP KUST, 1 1/2
  29. IVANA MARIĆ, 1 1/2
  30. KRISTINA RELJKOVIĆ, 1 1/2
  31. TANJA ŽIROŠ, 1 1/2
  32. VLATKA COTA, 1
  33. ANNA-MARIA ČUIĆ, 1
  34. MARIJA ŠARAC, 1
  35. DIANA UDIKOVIĆ, 1
  36. MIRNA ZLATIĆ, 1
  37. MIHAELA ZORKIĆ, 1
  38. MARTINA BAGARIĆ, 1/2
  39. DARIO EGYED, 1/2
  40. KARLO ERŽIĆ, 1/2
  41. MAJA KOLARIĆ, 1/2
  42. MILJENKO VINCEK, 1/2
  43. GABRIJELA DEVČIĆ, 0
  44. SINIŠA OREŠČANIN, 0
  45. VESNA PLAVŠIĆ, 0
  46. ANA PUĆO, 0
  47. BENJAMIN ŠANTOŠI, 0
  48. ANTONIJA TOMASOVIĆ, 0
  49. KRISTIJAN TOMIĆ, 0