Naslovna


Katedra građansko-pravnih znanosti

Dobro došli na stranice katedre Građanskopravnih znanosti. Ovdje se možete informirati o osoblju katedre, literaturi potrebnoj za polaganje ispita, terminima predavanja te o ostalim podacima i događajima relevantnima za ovaj predmet.

Svoje upite možete uputiti na e-mail adrese djelatnika katedre.

Rezultati pisanog dijela ispita iz predmeta Građansko pravo 1 održanog 4.7.2017.

Datum objave: 04.07.2017.


Uvid u ispit: četvrtak, 6.7. u 12:00h.

 

Usmeni dio ispita održat će se u srijedu, 5.7., s početkom u 12:00h.

 

 

  1. MELINDA OTROK, 8 1/2
  2. MARINA KRIŽARIĆ, 7 1/2
  3. PETRA MARKOVINOVIĆ, 7
  4. STELA MASKALAN, 7
  5. DAMJAN MOŠKATELO, 7
  6. AMALIA SEVER, 7
  7. FILIP TOMIĆ 7
  8. MAJA VULIĆ, 7

 

OSTALI REZULTATI:

 

  1. IVANA KRAMER, 5 1/2
  2. ANA TOKIĆ, 5 1/2
  3. ADRIANA TOMAIĆ, 5
  4. MARIJA GLAVIĆ, 4 1/2
  5. ANTE MAKITA, 4
  6. MARIJA SERDARUŠIĆ, 4
  7. TAMARA GRGAČIĆ, 3 1/2
  8. IVANA HORVAT, 3 1/2
  9. EGON RUKOVANJSKI, 3 1/2
  10. LARA BUČEV, 3
  11. ANJA KOVAČ, 3
  12. MARINA MANDARIĆ, 3
  13. MIHAELA MOKOS, 3
  14. VLATKA RATKOVIĆ, 3
  15. JANJA ĐURASOVIĆ, 2 1/2
  16. TOMISLAV HABUS, 2 1/2
  17. GORDANA HARC, 2 1/2
  18. PETAR MAJIĆ, 2
  19. ANA-MARIJA MARKAČ-BRGLES, 2
  20. MATIJA PERIĆ, 2
  21. VEDRANA URBANEK, 2
  22. KARLA VOLODER, 2
  23. LOVRO BRKIĆ, 1 1/2
  24. BERNARDA BURSIĆ, 1 1/2
  25. HRVOJE CIGLAR, 1 1/2
  26. TANJA DANEK, 1 1/2
  27. IVAN KONDIĆ, 1 1/2
  28. JOSIP KUST, 1 1/2
  29. IVANA MARIĆ, 1 1/2
  30. KRISTINA RELJKOVIĆ, 1 1/2
  31. TANJA ŽIROŠ, 1 1/2
  32. VLATKA COTA, 1
  33. ANNA-MARIA ČUIĆ, 1
  34. MARIJA ŠARAC, 1
  35. DIANA UDIKOVIĆ, 1
  36. MIRNA ZLATIĆ, 1
  37. MIHAELA ZORKIĆ, 1
  38. MARTINA BAGARIĆ, 1/2
  39. DARIO EGYED, 1/2
  40. KARLO ERŽIĆ, 1/2
  41. MAJA KOLARIĆ, 1/2
  42. MILJENKO VINCEK, 1/2
  43. GABRIJELA DEVČIĆ, 0
  44. SINIŠA OREŠČANIN, 0
  45. VESNA PLAVŠIĆ, 0
  46. ANA PUĆO, 0
  47. BENJAMIN ŠANTOŠI, 0
  48. ANTONIJA TOMASOVIĆ, 0
  49. KRISTIJAN TOMIĆ, 0

Građansko pravo 1 - usmeni dio ispita za studente koji su položili sva tri kolokvija (4.7.2016.)

Datum objave: 28.06.2017.


Usmeni dio ispita održat će se u utorak, 4.7.2016. s početkom u 12:00h.

Rezultati pisanog dijela ispita iz predmeta Građansko pravo 1 održanog 13.6.2017.

Datum objave: 13.06.2017.


Uvid u ispit: srijeda, 14.6. u 11:45h.

 

Usmeni dio ispita održat će se u srijedu s početkom u 12:00.

 

  1. MELINDA OTROK, 8
  2. MIRTA KESERICA, 7 ½
  3. DORA PALIĆ, 7 ½
  4. SARA ČAPO, 7
  5. JANJA ĐURASOVIĆ, 7
  6. IGOR MILAKOVIĆ, 7
  7. ANA RUKAVINA, 7

 

OSTALI REZULTATI:

 

  1. FILIP TOMIĆ, 5
  2. HRVOJE CIGLAR, 4 ½
  3. MARTINA BAGARIĆ, 4
  4. TOMISLAV HABUS, 4
  5. MARINA KRIŽARIĆ, 4
  6. TAMARA GRGAČIĆ, 3 ½
  7. IVANA HORVAT, 3 ½
  8. MARTINA ŽABEK, 3
  9. DAMJAN MOŠKATELO, 2 ½
  10. VESNA PLAVŠIĆ 2 ½
  11. AMALIA SEVER, 2 ½
  12. ANTONIJA TOMASOVIĆ, 2 ½
  13. VEDRANA URBANEK, 2 ½
  14. SINIŠA OREŠČANIN, 2
  15. VLATKA RATKOVIĆ, 2
  16. LARA BUČEV, 2
  17. BERNARDA BURSIĆ, 2
  18. VLATKA COTA, 1 ½
  19. DARIO EGYED, 1 ½
  20. ANJA KOVAČ, 1 ½
  21. IVANA KRAMER, 1 ½
  22. KRISTINA RELJKOVIĆ, 1 ½
  23. JASNA KRIŽANAC, 1
  24. KRISTIJAN TOMIĆ, 1
  25. TANJA ŽIROŠ, 1
  26. ANTE JAKIŠA, ½
  27. MATINA ARAMBAŠIĆ, 0
  28. LOVRO BRKIĆ, 0
  29. JOSIP DRAGIČEVIĆ, 0
  30. ANA PUĆO, 0
  31. IVONA RUŽIĆ, 0
  32. ANTONIA STRUČIĆ, 0
  33. MILJENKO VINCEK, 0
  34. MIRNA ZLATARIĆ, 0
  35. MIHAELA ZORKIĆ, 0

RASPORED USMENOG DIJELA ISPITA IZ PREDMETA GRAĐANSKO PRAVO 1 ZA REDOVITE I IZVANREDNE STUDENTE KOJI SU POLOŽILI SVA TRI KOLOKVIJA

Datum objave: 12.06.2017.


U slučaju da nekome ne odgovara zadani termin neka se dogovori s kolegom iz termina koji mu odgovara da se zamijene.

MOLIM NE SLATI MAILOVE I JAVLJATI O PROMJENI TERMINA!!!!!

 

UTORAK, 13.6., 12:00h:

  1. IVANA RADMANIĆ
  2. MISLAV RADOJEVIĆ
  3. IVAN KUREČIĆ

SRIJEDA, 14.6., 11:00h:

  1. IVANA BOGOVIĆ
  2. ANTONELA KESEGIĆ
  3. LORENA KRAJNC
  4. EDITA PAVLINIĆ
  5. JOSIPA MARJANOVIĆ

 

PONEDJELJAK, 19.6., 9:30h:

  1. IVAN PIPER
  2. ANA-MARIJA BAJAN, 6 ½
  3. DOMINIK BELOŠEVIĆ, 5 ½
  4. ANDREA BILJEŠKOVIĆ, 7
  5. MAJA BORŠIĆ, 6
  6. BEATA BOŠNAKOVSKI, 5
  7. ANA BRADIĆ, 7
  8. PATRICIJA BUBALO, 5 1/2
  9. IVAN DŽUNJA, 5
  10. VANESA-ELENA ĐURĐEVIĆ, 5

10:30h:

  1. PATRICIA ĐURĐIC, 6
  2. SILVIJA GLAVICA, 6
  3. IVANA HALAPIR, 6 1/2
  4. ANICA KALAMIZA, 6
  5. DANIJELA KALANJ, 6 1/2
  6. MONIKA KNEŽIĆ, 6
  7. MIRNA KOPRIVNJAK, 4 1/2
  8. ELIZABETA KOVAČ, 6
  9. LUKA KVESIĆ, 6 1/2
  10. TANJA MARGARIĆ, 5 ½

11:30h:

  1. IVANA MARIĆ, 6 1/2
  2. GORAN MARŠIĆ, 5 1/2
  3. LUCIJA MATIĆ, 6 1/2
  4. ANA MIHALJEVIĆ, 7
  5. JOSIP NEKIĆ, 7
  6. FRAN PAPAC, 7
  7. ANTONIO PERIĆ, 5 1/2
  8. JELENA PROPADALO, 5 1/2
  9. LANA RUBIL, 5
  10. LORA SKUBAN, 5

12:30h:

  1. MARCELA TADIĆ, 6
  2. IVAN TOKIĆ, 5
  3. NIKOKLINA TOMIĆ, 5
  4. MARTINA TOPIĆ, 5
  5. IVAN VIDAKOVIĆ, 7 1/2
  6. MARIN VLADIĆ, 5 1/2
  7. SARA VLAHEK, 4 1/2
  8. KRISTINA VLAOVIĆ, 7
  9. ANA-MARIJA ŽARKOVIĆ, 6 ½

 

UTORAK, 20.6. U 10:00h

  1. MATEJ AUGUSTIN, 5
  2. IVO BAČIĆ, 5
  3. DONA ČOLAK, 6 1/2
  4. TAMARA DEDA, 5
  5. MIROSLAV ERLAČ, 6
  6. GORANA HRBAK, 6
  7. GORDANA JAGNIĆ NENADIĆ, 4 1/2
  8. MORENA KLEPO, 6
  9. IRENA KLOBUČAR, 4 1/2
  10. HRVOJE LACOVIĆ, 5 ½

U 11:00h:

  1. HRVOJE LINK, 4 1/2
  2. MIRELA LJEŠEVIĆ, 5
  3. HRVOJKA MARINKOVIĆ, 6 1/2
  4. MARINELLA MAROLT, 7 1/2
  5. ANEA MIHAJLOVIĆ, 6
  6. TAMARA OPAČIĆ, 7
  7. IVA PELICARIĆ, 4 1/2
  8. KATARINA PINTARIĆ, 7
  9. MAŠA POŠTIĆ, 5
  10. ANJA PTIČEK, 6

 

U 12:00h:

  1. HELENA RUMORA, 4 1/2
  2. ZVONIMIR SKOČAJ, 4 ½
  3. NIVES STIPČIĆ GOSTOVIĆ, 5
  4. DENI ŠNAJDER, 7 1/2
  5. IVOR ŠTEFANOVIĆ, 6 1/2
  6. NEVENA TRIPIĆ, 5
  7. NIKOLA TUFEKOVIĆ, 6
  8. SILVIJA VIŠAK, 6

 

Rezultati 3. kolokvija iz predmeta Građansko pravo 1

Datum objave: 10.06.2017.


Uvid u kolokvij: ponedjeljak, 12.6., u 12:00h.

Usmenom dijelu ispita mogu pristupiti sljedeći studenti:

 

  1. MARINELLA MAROLT, 7 1/2
  2. DENI ŠNAJDER, 7 1/2
  3. TAMARA OPAČIĆ, 7
  4. KATARINA PINTARIĆ, 7
  5. DONA ČOLAK, 6 1/2
  6. HRVOJKA MARINKOVIĆ, 6 1/2
  7. HELENA ŠKUDAR, 6 1/2
  8. IVOR ŠTEFANOVIĆ, 6 1/2
  9. MIROSLAV ERLAČ, 6
  10. GORANA HRBAK, 6
  11. MORENA KLEPO, 6
  12. ANEA MIHAJLOVIĆ, 6
  13. IVAN PIPER, 6
  14. ANJA PTIČEK, 6
  15. NIKOLA TUFEKOVIĆ, 6
  16. SILVIJA VIŠAK, 6
  17. HRVOJE LACOVIĆ, 5 1/2
  18. MATEJ AUGUSTIN, 5
  19. IVO BAČIĆ, 5
  20. TAMARA DEDA, 5
  21. IVAN KUREČIĆ, 5
  22. MIRELA LJEŠEVIĆ, 5
  23. MAŠA POŠTIĆ, 5
  24. NIVES STIPČIĆ GOSTOVIĆ, 5
  25. NEVENA TRIPIĆ, 5
  26. GORDANA JAGNIĆ NENADIĆ, 4 1/2
  27. IRENA KLOBUČAR, 4 1/2
  28. HRVOJE LINK, 4 1/2
  29. IVA PELICARIĆ, 4 1/2
  30. ANA PIRIĆ, 4 1/2
  31. HELENA RUMORA, 4 1/2
  32. ZVONIMIR SKOČAJ, 4 1/2

 

Raspored usmenog dijela ispita bit će objavljen u ponedjeljak, tijekom dana. Studenti koji žele odgovarati u utorak (u 12:00h) ili u srijedu (u terminu koji će biti objavljen u utorak predvečer), neka se jave e-mailom.

OSTALI REZULTATI:

 

MIRTA KESERICA 3 1/2

Rezultati 3. kolokvija iz predmeta Osnove građanskog prava

Datum objave: 10.06.2017.


Na upis ocjena mogu doći sljedeći studenti (nakon što prijave ispit za odabrani ispitni rok):

 

  1. MARTA REPINC, 10
  2. IVANA ŠARIĆ, 10
  3. KATARINA VERHAS, 10
  4. KATARINA ALEŠKOVIĆ, 9
  5. MARIO NEDIĆ, 9
  6. AMANDA KEMIVEŠ, 8 1/2
  7. VALENTINA MAGETIĆ 8 1/2
  8. ANĐELINA BOŠNJAK, 8
  9. MARTINA VRHOVSKI, 7 1/2
  10. KRISTINA KRIKO, 7
  11. MARIJANA BALOG, 6
  12. ZORANA BERAJA, 6
  13. MATEJ ŠTOK, 6
  14. ANA-MARIJA VUGREK, 6
  15. LUKA ĐURAŠINOVIĆ, 5 1/2
  16. SANJA KRIŽANOVIĆ, 5 1/2
  17. DARIA STANČIN, 5 1/2
  18. KATARINA ŠOKAC, 5 1/2

 

OSTALI REZULTATI:

  1. MARIJA FUREŠ, 4
  2. IVANA STANUŠIĆ, 4
  3. SARA SLAVIČEK, 3 1/2

 

 Uvid u kolokvij: ponedjeljak, 12.6., u 12:00h.

 

Rezultati 3. kolokvija iz predmeta Građansko pravo 1 - redoviti studenti

Datum objave: 09.06.2017.


Uvid u kolokvij: po dogovoru putem e-maila.

 

STUDENTI KOJI SU POLOŽILI SVA 3 KOLOKVIJA I USMENOM DIJELU ISPITA MOGU PRISTUPITI BEZ DA MORAJU PRETHODNO IZAĆI NA PISANI DIO:

 

  1. IVANA BOGOVIĆ, 7 1/2
  2. IVAN VIDAKOVIĆ, 7 1/2
  3. ANDREA BILJEŠKOVIĆ, 7
  4. ANA BRADIĆ, 7
  5. ANA MIHALJEVIĆ, 7
  6. JOSIP NEKIĆ, 7
  7. FRAN PAPAC, 7
  8. KRISTINA VLAOVIĆ, 7
  9. ANA-MARIJA BAJAN, 6 1/2
  10. IVANA HALAPIR, 6 1/2
  11. DANIJELA KALANJ, 6 1/2
  12. LUKA KVESIĆ, 6 1/2
  13. IVANA MARIĆ, 6 1/2
  14. LUCIJA MATIĆ, 6 1/2
  15. ANA-MARIJA ŽARKOVIĆ, 6 1/2
  16. MAJA BORŠIĆ, 6
  17. PATRICIA ĐURĐIC, 6
  18. SILVIJA GLAVICA, 6
  19. ANICA KALAMIZA, 6
  20. ANTONELA KESEGIĆ, 6
  21. MONIKA KNEŽIĆ, 6
  22. ELIZABETA KOVAČ, 6
  23. JOSIPA MARJANOVIĆ, 6
  24. MARCELA TADIĆ, 6
  25. DOMINIK BELOŠEVIĆ, 5 1/2
  26. PATRICIJA BUBALO, 5 1/2
  27. LORENA KRAJNC, 5 1/2
  28. TANJA MARGARIĆ, 5 1/2
  29. GORAN MARŠIĆ, 5 1/2
  30. EDITA PAVLINIĆ, 5 1/2
  31. ANTONIO PERIĆ, 5 1/2
  32. JELENA PROPADALO, 5 1/2
  33. IVANA RADMANIĆ, 5 1/2
  34. MARIN VLADIĆ, 5 1/2
  35. BEATA BOŠNAKOVSKI, 5
  36. IVAN DŽUNJA, 5
  37. VANESA-ELENA ĐURĐEVIĆ, 5
  38. MISLAV RADOJEVIĆ, 5
  39. LANA RUBIL, 5
  40. LORA SKUBAN, 5
  41. IVAN TOKIĆ, 5
  42. NIKOKLINA TOMIĆ, 5
  43. MARTINA TOPIĆ, 5
  44. MIRNA KOPRIVNJAK, 4 1/2
  45. SARA VLAHEK, 4 1/2

 

STUDENTI KOJI NISU POLOŽILI 3. KOLOKVIJ TE PRIJE USMENOG DIJELA ISPITA PRVO MORAJU IZAĆI NA PISANI DIO:

 

  1. MIHAELA MOKOS, 3 1/2
  2. MAJA VULIĆ, 3 1/2
  3. JANJA ĐURASOVIĆ, 3
  4. IVANA KRAMER, 3
  5. ANA TOKIĆ, 3

Rezultati pisanog dijela ispita iz predmeta Građansko pravo 1 održanog 17.5.2017.

Datum objave: 18.05.2017.


Uvid u ispit: petak, 19.5. u 12:00h

Usmeni dio ispita održat će se u petak, 19.5., u 12:00h.

 

  1. MARINA ĐAKOVIĆ, 8 1/2
  2. IVAN BARIŠIĆ, 8
  3. MOIRA MRAVLINČIĆ, 8
  4. PETRA BILOŠ, 7 1/2
  5. JAN PEĆINA, 7 1/2
  6. MARIJA GLAVIĆ, 7
  7. MARINA KRIŽARIĆ, 7

 

OSTALI REZULTATI:

 

  1. DORA PALIĆ, 5 1/2
  2. ANA RUKAVINA, 5 1/2
  3. TOMISLAV HABUS, 4 1/2
  4. MARIJANA PUŠKADIJA, 4
  5. HRVOJE CIGLAR, 3 1/2
  6. VESNA PLAVŠIĆ, 2
  7. KRISTINA RELJKOVIĆ, 2
  8. FILIP TOMIĆ, 2
  9. JOSIP DRAGIČEVIĆ, 1 1/2
  10. MAJA KOLARIĆ, 1 1/2

Rezultati 2. kolokvija iz predmeta Građansko pravo 1 - redoviti studenti

Datum objave: 16.05.2017.


Uvid u kolokvij: ponedjeljak, 22.5. u 12:00h.

 

  1. DOMINIK BELOŠEVIĆ, 7 1/2
  2. IVANA BOGOVIĆ, 7 1/2
  3. ELIZABETA KOVAČ, 7 1/2
  4. IVAN VIDAKOVIĆ, 7 1/2
  5. PAATRICIA ĐURĐIC, 7
  6. IVANA HALAPIR, 7
  7. DANIJELA KALANJ, 7
  8. IVANA MARIĆ, 7
  9. GORAN MARŠIĆ, 7
  10. FRAN PAPAC, 7
  11. ANDREA BILJEŠKOVIĆ, 6 1/2
  12. LORENA KRAJNC, 6 1/2
  13. LUCIJA MATIĆ, 6 1/2
  14. EDITA PAVLINIĆ, 6 1/2
  15. ANA BRADIĆ, 6
  16. VANESA-ELENA ĐURĐEVIĆ, 6
  17. FILIP GENERAIĆ, 6
  18. SILVIJA GLAVICA, 6
  19. MONIKA KNEŽEVIĆ, 6
  20. JOSIP NEKIĆ, 6
  21. ANTONIO PERIĆ, 6
  22. LORA SKUBAN, 6
  23. PATRICIJA BUBALO, 5 1/2
  24. ANTONELA KESEGIĆ, 5 1/2
  25. LUKA KVESIĆ, 5 1/2
  26. ANA MIHALJEVIĆ, 5 1/2
  27. JELENA PROPADALO, 5 1/2
  28. ANA TOKIĆ, 5 1/2
  29. IVAN TOKIĆ, 5 1/2
  30. MARIN BLADIĆ, 5 1/2
  31. KRISTINA VLAOVIĆ, 5 1/2
  32. ANA-MARIJA BAJAN, 5
  33. BEATA BOŠNAKOVSKI, 5
  34. IVAN ĐUNJA, 5
  35. ANICA KALAMIZA, 5
  36. MIRNA KOPRIVNJAK, 5
  37. IVANA KRAMER, 5
  38. TANJA MARGARIĆ, 5
  39. MIHAELA MOKOS, 5
  40. IVANA RADMANIĆ, 5
  41. MISLAV RADOJEVIĆ, 5
  42. LANA RUBIL, 5
  43. MARCELA TADIĆ, 5
  44. NIKOLINA TOMIĆ, 5
  45. MARTINA TOPIĆ, 5
  46. SARA VLAHEK, 5
  47. MAJA VULIĆ, 5

 

STUDENTI KOJI NA SLJEDEĆEM KOLOKVIJU MORAJU OSTVARITI NAMJANJE 5 BODOVA:

 

  1. MAJA BORŠIĆ, 4 1/2
  2. JANJA ĐURASOVIĆ, 4 1/2
  3. JOSIPA MARJANOVIĆ, 4 1/2
  4. ANA-MARIJA ŽARKOVIĆ, 4 1/2

 

OSTALI REZULTATI:

 

  1. ANA-MARIA ČUIĆ, 4
  2. MARTINA ŽABEK, 4
  3. SARA ČAPO, 3 1/2
  4. KLARA JANOTA, 3 1/2
  5. ENA SUHIĆ, 3 1/2
  6. ADRIANA TOMAIĆ, 3 1/2
  7. AMALIA SEVER, 3
  8. VLATKA RATKOVIĆ, 2 1/2
  9. MARIJA SERDARUŠIĆ, 2 1/2

Rezultati 2. kolokvija iz predmeta Građansko pravo 1 (izvanredni studenti)

Datum objave: 15.05.2017.


  1. MIROSLAV ERLAČ, 8
  2. ANJA PTIČEK, 8
  3. HRVOJKA MARINKOVIĆ, 7 1/2
  4. IVAN PIPER, 7 1/2
  5. GORDANA JAGNIĆ NENADIĆ, 7
  6. HRVOJE LACOVIĆ, 7
  7. MARINELLA MAROLT, 7
  8. TAMARA OPAČIĆ, 7
  9. KATARINA PINTARIĆ, 7
  10. NIVES STIPČIĆ GOSTOVIĆ, 6 1/2
  11. IVOR ŠTEFANOVIĆ, 6 1/2
  12. SILVIJA VIŠAK, 6 1/2
  13. MATEJ AUGUSTIN, 6
  14. MIRTA KESERICA, 6
  15. IRENA KLOBUČAR, 6
  16. ANEA MIHAJLOVIĆ, 6
  17. IVA PELICARIĆ, 6
  18. GORANA HRBAK, 5 1/2
  19. IVAN KUREČIĆ, 5 1/2
  20. MIRELA LJEŠEVIĆ, 5 1/2
  21. ZVONIMIR SKOČAJ, 5 1/2
  22. DORA ČOLAK, 5
  23. MORENA KLEPO, 5
  24. HRVOJE LINK, 5
  25. ANA PIRIĆ, 5
  26. HELENA RUMORA, 5
  27. HELENA ŠKUDAR, 5
  28. DENI ŠNAJDER, 5

 

STUDENTI KOJI NA SLJEDEĆEM KOLOKVIJU MORAJU OSTVARITI NAJMANJE 5 BODOVA:

 

  1. IVO BAČIĆ, 4 1/2
  2. TAMARA DEDA, 4 1/2
  3. MARIJA KOPILOVIĆ, 4 1/2
  4. MAŠA POŠTIĆ, 4 1/2
  5. NEVENA TRIPIĆ, 4 1/2
  6. NIKOLA TUFEKOVIĆ, 4 1/2

 

OSTALI REZULTATI:

 

  1. TAMARA GRGAČIĆ, 3 1/2
  2. MARTINA BAGARIĆ, 3 1/2
  3. MELINDA BEKAVAC, 3 1/2
  4. ANA-MARIJA MARKAČ-BRGLES, 3 1/2
  5. SINIŠA OREŠČANIN, 3
  6. ARMIN PAŠALIĆ, 3
  7. ANTONIJA TOMASOVIĆ, 3
  8. JASNA KRIŽANAC, 2 1/2
  9. ANA PUĆO, 2 1/2
  10. KRISTIJAN TOMIĆ, 2 1/2
  11. TANJA DANEK, 2
  12. DARIO EGYED, 1 1/2
  13. JELENA VEREŠ, 1 1/2

Uvid u kolokvij: utorak, 16.5. u pauzi tijekom predavanja ili po dogovoru.