RASPORED USMENOG DIJELA ISPITA IZ PREDMETA GRAĐANSKO PRAVO 1 ZA REDOVITE I IZVANREDNE STUDENTE KOJI SU POLOŽILI SVA TRI KOLOKVIJA


Katedra građansko-pravnih znanosti

U slučaju da nekome ne odgovara zadani termin neka se dogovori s kolegom iz termina koji mu odgovara da se zamijene.

MOLIM NE SLATI MAILOVE I JAVLJATI O PROMJENI TERMINA!!!!!

 

UTORAK, 13.6., 12:00h:

  1. IVANA RADMANIĆ
  2. MISLAV RADOJEVIĆ
  3. IVAN KUREČIĆ

SRIJEDA, 14.6., 11:00h:

  1. IVANA BOGOVIĆ
  2. ANTONELA KESEGIĆ
  3. LORENA KRAJNC
  4. EDITA PAVLINIĆ
  5. JOSIPA MARJANOVIĆ

 

PONEDJELJAK, 19.6., 9:30h:

  1. IVAN PIPER
  2. ANA-MARIJA BAJAN, 6 ½
  3. DOMINIK BELOŠEVIĆ, 5 ½
  4. ANDREA BILJEŠKOVIĆ, 7
  5. MAJA BORŠIĆ, 6
  6. BEATA BOŠNAKOVSKI, 5
  7. ANA BRADIĆ, 7
  8. PATRICIJA BUBALO, 5 1/2
  9. IVAN DŽUNJA, 5
  10. VANESA-ELENA ĐURĐEVIĆ, 5

10:30h:

  1. PATRICIA ĐURĐIC, 6
  2. SILVIJA GLAVICA, 6
  3. IVANA HALAPIR, 6 1/2
  4. ANICA KALAMIZA, 6
  5. DANIJELA KALANJ, 6 1/2
  6. MONIKA KNEŽIĆ, 6
  7. MIRNA KOPRIVNJAK, 4 1/2
  8. ELIZABETA KOVAČ, 6
  9. LUKA KVESIĆ, 6 1/2
  10. TANJA MARGARIĆ, 5 ½

11:30h:

  1. IVANA MARIĆ, 6 1/2
  2. GORAN MARŠIĆ, 5 1/2
  3. LUCIJA MATIĆ, 6 1/2
  4. ANA MIHALJEVIĆ, 7
  5. JOSIP NEKIĆ, 7
  6. FRAN PAPAC, 7
  7. ANTONIO PERIĆ, 5 1/2
  8. JELENA PROPADALO, 5 1/2
  9. LANA RUBIL, 5
  10. LORA SKUBAN, 5

12:30h:

  1. MARCELA TADIĆ, 6
  2. IVAN TOKIĆ, 5
  3. NIKOKLINA TOMIĆ, 5
  4. MARTINA TOPIĆ, 5
  5. IVAN VIDAKOVIĆ, 7 1/2
  6. MARIN VLADIĆ, 5 1/2
  7. SARA VLAHEK, 4 1/2
  8. KRISTINA VLAOVIĆ, 7
  9. ANA-MARIJA ŽARKOVIĆ, 6 ½

 

UTORAK, 20.6. U 10:00h

  1. MATEJ AUGUSTIN, 5
  2. IVO BAČIĆ, 5
  3. DONA ČOLAK, 6 1/2
  4. TAMARA DEDA, 5
  5. MIROSLAV ERLAČ, 6
  6. GORANA HRBAK, 6
  7. GORDANA JAGNIĆ NENADIĆ, 4 1/2
  8. MORENA KLEPO, 6
  9. IRENA KLOBUČAR, 4 1/2
  10. HRVOJE LACOVIĆ, 5 ½

U 11:00h:

  1. HRVOJE LINK, 4 1/2
  2. MIRELA LJEŠEVIĆ, 5
  3. HRVOJKA MARINKOVIĆ, 6 1/2
  4. MARINELLA MAROLT, 7 1/2
  5. ANEA MIHAJLOVIĆ, 6
  6. TAMARA OPAČIĆ, 7
  7. IVA PELICARIĆ, 4 1/2
  8. KATARINA PINTARIĆ, 7
  9. MAŠA POŠTIĆ, 5
  10. ANJA PTIČEK, 6

 

U 12:00h:

  1. HELENA RUMORA, 4 1/2
  2. ZVONIMIR SKOČAJ, 4 ½
  3. NIVES STIPČIĆ GOSTOVIĆ, 5
  4. DENI ŠNAJDER, 7 1/2
  5. IVOR ŠTEFANOVIĆ, 6 1/2
  6. NEVENA TRIPIĆ, 5
  7. NIKOLA TUFEKOVIĆ, 6
  8. SILVIJA VIŠAK, 6