Naslovna


Katedra građansko-pravnih znanosti

Dobro došli na stranice katedre Građanskopravnih znanosti. Ovdje se možete informirati o osoblju katedre, literaturi potrebnoj za polaganje ispita, terminima predavanja te o ostalim podacima i događajima relevantnima za ovaj predmet.

Svoje upite možete uputiti na e-mail adrese djelatnika katedre.

Rezultati 3. kolokvija iz predmeta Osnove građanskog prava

Datum objave: 10.06.2017.


Na upis ocjena mogu doći sljedeći studenti (nakon što prijave ispit za odabrani ispitni rok):

 

  1. MARTA REPINC, 10
  2. IVANA ŠARIĆ, 10
  3. KATARINA VERHAS, 10
  4. KATARINA ALEŠKOVIĆ, 9
  5. MARIO NEDIĆ, 9
  6. AMANDA KEMIVEŠ, 8 1/2
  7. VALENTINA MAGETIĆ 8 1/2
  8. ANĐELINA BOŠNJAK, 8
  9. MARTINA VRHOVSKI, 7 1/2
  10. KRISTINA KRIKO, 7
  11. MARIJANA BALOG, 6
  12. ZORANA BERAJA, 6
  13. MATEJ ŠTOK, 6
  14. ANA-MARIJA VUGREK, 6
  15. LUKA ĐURAŠINOVIĆ, 5 1/2
  16. SANJA KRIŽANOVIĆ, 5 1/2
  17. DARIA STANČIN, 5 1/2
  18. KATARINA ŠOKAC, 5 1/2

 

OSTALI REZULTATI:

  1. MARIJA FUREŠ, 4
  2. IVANA STANUŠIĆ, 4
  3. SARA SLAVIČEK, 3 1/2

 

 Uvid u kolokvij: ponedjeljak, 12.6., u 12:00h.

 

Rezultati 3. kolokvija iz predmeta Građansko pravo 1 - redoviti studenti

Datum objave: 09.06.2017.


Uvid u kolokvij: po dogovoru putem e-maila.

 

STUDENTI KOJI SU POLOŽILI SVA 3 KOLOKVIJA I USMENOM DIJELU ISPITA MOGU PRISTUPITI BEZ DA MORAJU PRETHODNO IZAĆI NA PISANI DIO:

 

  1. IVANA BOGOVIĆ, 7 1/2
  2. IVAN VIDAKOVIĆ, 7 1/2
  3. ANDREA BILJEŠKOVIĆ, 7
  4. ANA BRADIĆ, 7
  5. ANA MIHALJEVIĆ, 7
  6. JOSIP NEKIĆ, 7
  7. FRAN PAPAC, 7
  8. KRISTINA VLAOVIĆ, 7
  9. ANA-MARIJA BAJAN, 6 1/2
  10. IVANA HALAPIR, 6 1/2
  11. DANIJELA KALANJ, 6 1/2
  12. LUKA KVESIĆ, 6 1/2
  13. IVANA MARIĆ, 6 1/2
  14. LUCIJA MATIĆ, 6 1/2
  15. ANA-MARIJA ŽARKOVIĆ, 6 1/2
  16. MAJA BORŠIĆ, 6
  17. PATRICIA ĐURĐIC, 6
  18. SILVIJA GLAVICA, 6
  19. ANICA KALAMIZA, 6
  20. ANTONELA KESEGIĆ, 6
  21. MONIKA KNEŽIĆ, 6
  22. ELIZABETA KOVAČ, 6
  23. JOSIPA MARJANOVIĆ, 6
  24. MARCELA TADIĆ, 6
  25. DOMINIK BELOŠEVIĆ, 5 1/2
  26. PATRICIJA BUBALO, 5 1/2
  27. LORENA KRAJNC, 5 1/2
  28. TANJA MARGARIĆ, 5 1/2
  29. GORAN MARŠIĆ, 5 1/2
  30. EDITA PAVLINIĆ, 5 1/2
  31. ANTONIO PERIĆ, 5 1/2
  32. JELENA PROPADALO, 5 1/2
  33. IVANA RADMANIĆ, 5 1/2
  34. MARIN VLADIĆ, 5 1/2
  35. BEATA BOŠNAKOVSKI, 5
  36. IVAN DŽUNJA, 5
  37. VANESA-ELENA ĐURĐEVIĆ, 5
  38. MISLAV RADOJEVIĆ, 5
  39. LANA RUBIL, 5
  40. LORA SKUBAN, 5
  41. IVAN TOKIĆ, 5
  42. NIKOKLINA TOMIĆ, 5
  43. MARTINA TOPIĆ, 5
  44. MIRNA KOPRIVNJAK, 4 1/2
  45. SARA VLAHEK, 4 1/2

 

STUDENTI KOJI NISU POLOŽILI 3. KOLOKVIJ TE PRIJE USMENOG DIJELA ISPITA PRVO MORAJU IZAĆI NA PISANI DIO:

 

  1. MIHAELA MOKOS, 3 1/2
  2. MAJA VULIĆ, 3 1/2
  3. JANJA ĐURASOVIĆ, 3
  4. IVANA KRAMER, 3
  5. ANA TOKIĆ, 3

Rezultati pisanog dijela ispita iz predmeta Građansko pravo 1 održanog 17.5.2017.

Datum objave: 18.05.2017.


Uvid u ispit: petak, 19.5. u 12:00h

Usmeni dio ispita održat će se u petak, 19.5., u 12:00h.

 

  1. MARINA ĐAKOVIĆ, 8 1/2
  2. IVAN BARIŠIĆ, 8
  3. MOIRA MRAVLINČIĆ, 8
  4. PETRA BILOŠ, 7 1/2
  5. JAN PEĆINA, 7 1/2
  6. MARIJA GLAVIĆ, 7
  7. MARINA KRIŽARIĆ, 7

 

OSTALI REZULTATI:

 

  1. DORA PALIĆ, 5 1/2
  2. ANA RUKAVINA, 5 1/2
  3. TOMISLAV HABUS, 4 1/2
  4. MARIJANA PUŠKADIJA, 4
  5. HRVOJE CIGLAR, 3 1/2
  6. VESNA PLAVŠIĆ, 2
  7. KRISTINA RELJKOVIĆ, 2
  8. FILIP TOMIĆ, 2
  9. JOSIP DRAGIČEVIĆ, 1 1/2
  10. MAJA KOLARIĆ, 1 1/2

Rezultati 2. kolokvija iz predmeta Građansko pravo 1 - redoviti studenti

Datum objave: 16.05.2017.


Uvid u kolokvij: ponedjeljak, 22.5. u 12:00h.

 

  1. DOMINIK BELOŠEVIĆ, 7 1/2
  2. IVANA BOGOVIĆ, 7 1/2
  3. ELIZABETA KOVAČ, 7 1/2
  4. IVAN VIDAKOVIĆ, 7 1/2
  5. PAATRICIA ĐURĐIC, 7
  6. IVANA HALAPIR, 7
  7. DANIJELA KALANJ, 7
  8. IVANA MARIĆ, 7
  9. GORAN MARŠIĆ, 7
  10. FRAN PAPAC, 7
  11. ANDREA BILJEŠKOVIĆ, 6 1/2
  12. LORENA KRAJNC, 6 1/2
  13. LUCIJA MATIĆ, 6 1/2
  14. EDITA PAVLINIĆ, 6 1/2
  15. ANA BRADIĆ, 6
  16. VANESA-ELENA ĐURĐEVIĆ, 6
  17. FILIP GENERAIĆ, 6
  18. SILVIJA GLAVICA, 6
  19. MONIKA KNEŽEVIĆ, 6
  20. JOSIP NEKIĆ, 6
  21. ANTONIO PERIĆ, 6
  22. LORA SKUBAN, 6
  23. PATRICIJA BUBALO, 5 1/2
  24. ANTONELA KESEGIĆ, 5 1/2
  25. LUKA KVESIĆ, 5 1/2
  26. ANA MIHALJEVIĆ, 5 1/2
  27. JELENA PROPADALO, 5 1/2
  28. ANA TOKIĆ, 5 1/2
  29. IVAN TOKIĆ, 5 1/2
  30. MARIN BLADIĆ, 5 1/2
  31. KRISTINA VLAOVIĆ, 5 1/2
  32. ANA-MARIJA BAJAN, 5
  33. BEATA BOŠNAKOVSKI, 5
  34. IVAN ĐUNJA, 5
  35. ANICA KALAMIZA, 5
  36. MIRNA KOPRIVNJAK, 5
  37. IVANA KRAMER, 5
  38. TANJA MARGARIĆ, 5
  39. MIHAELA MOKOS, 5
  40. IVANA RADMANIĆ, 5
  41. MISLAV RADOJEVIĆ, 5
  42. LANA RUBIL, 5
  43. MARCELA TADIĆ, 5
  44. NIKOLINA TOMIĆ, 5
  45. MARTINA TOPIĆ, 5
  46. SARA VLAHEK, 5
  47. MAJA VULIĆ, 5

 

STUDENTI KOJI NA SLJEDEĆEM KOLOKVIJU MORAJU OSTVARITI NAMJANJE 5 BODOVA:

 

  1. MAJA BORŠIĆ, 4 1/2
  2. JANJA ĐURASOVIĆ, 4 1/2
  3. JOSIPA MARJANOVIĆ, 4 1/2
  4. ANA-MARIJA ŽARKOVIĆ, 4 1/2

 

OSTALI REZULTATI:

 

  1. ANA-MARIA ČUIĆ, 4
  2. MARTINA ŽABEK, 4
  3. SARA ČAPO, 3 1/2
  4. KLARA JANOTA, 3 1/2
  5. ENA SUHIĆ, 3 1/2
  6. ADRIANA TOMAIĆ, 3 1/2
  7. AMALIA SEVER, 3
  8. VLATKA RATKOVIĆ, 2 1/2
  9. MARIJA SERDARUŠIĆ, 2 1/2

Rezultati 2. kolokvija iz predmeta Građansko pravo 1 (izvanredni studenti)

Datum objave: 15.05.2017.


  1. MIROSLAV ERLAČ, 8
  2. ANJA PTIČEK, 8
  3. HRVOJKA MARINKOVIĆ, 7 1/2
  4. IVAN PIPER, 7 1/2
  5. GORDANA JAGNIĆ NENADIĆ, 7
  6. HRVOJE LACOVIĆ, 7
  7. MARINELLA MAROLT, 7
  8. TAMARA OPAČIĆ, 7
  9. KATARINA PINTARIĆ, 7
  10. NIVES STIPČIĆ GOSTOVIĆ, 6 1/2
  11. IVOR ŠTEFANOVIĆ, 6 1/2
  12. SILVIJA VIŠAK, 6 1/2
  13. MATEJ AUGUSTIN, 6
  14. MIRTA KESERICA, 6
  15. IRENA KLOBUČAR, 6
  16. ANEA MIHAJLOVIĆ, 6
  17. IVA PELICARIĆ, 6
  18. GORANA HRBAK, 5 1/2
  19. IVAN KUREČIĆ, 5 1/2
  20. MIRELA LJEŠEVIĆ, 5 1/2
  21. ZVONIMIR SKOČAJ, 5 1/2
  22. DORA ČOLAK, 5
  23. MORENA KLEPO, 5
  24. HRVOJE LINK, 5
  25. ANA PIRIĆ, 5
  26. HELENA RUMORA, 5
  27. HELENA ŠKUDAR, 5
  28. DENI ŠNAJDER, 5

 

STUDENTI KOJI NA SLJEDEĆEM KOLOKVIJU MORAJU OSTVARITI NAJMANJE 5 BODOVA:

 

  1. IVO BAČIĆ, 4 1/2
  2. TAMARA DEDA, 4 1/2
  3. MARIJA KOPILOVIĆ, 4 1/2
  4. MAŠA POŠTIĆ, 4 1/2
  5. NEVENA TRIPIĆ, 4 1/2
  6. NIKOLA TUFEKOVIĆ, 4 1/2

 

OSTALI REZULTATI:

 

  1. TAMARA GRGAČIĆ, 3 1/2
  2. MARTINA BAGARIĆ, 3 1/2
  3. MELINDA BEKAVAC, 3 1/2
  4. ANA-MARIJA MARKAČ-BRGLES, 3 1/2
  5. SINIŠA OREŠČANIN, 3
  6. ARMIN PAŠALIĆ, 3
  7. ANTONIJA TOMASOVIĆ, 3
  8. JASNA KRIŽANAC, 2 1/2
  9. ANA PUĆO, 2 1/2
  10. KRISTIJAN TOMIĆ, 2 1/2
  11. TANJA DANEK, 2
  12. DARIO EGYED, 1 1/2
  13. JELENA VEREŠ, 1 1/2

Uvid u kolokvij: utorak, 16.5. u pauzi tijekom predavanja ili po dogovoru.

Rezultati 2. kolokvija iz predmeta Osnove građanskog prava

Datum objave: 13.05.2017.


  1. KATARINA ALEŠKOVIĆ, 10
  2. MARIO NEDIĆ, 8 1/2
  3. KATARINA VERHAS, 8 1/2
  4. ANA-MARIJA VUGREK, 8 1/2
  5. MARIJANA BALOG, 8
  6. ANĐELINA BOŠNJAK, 8
  7. AMANDA KEMIVEŠ, 8
  8. SANJA KRIŽANOVIĆ, 8
  9. IVANA ŠARIĆ, 8
  10. KATARINA KRIKO, 7 1/2
  11. KATARINA ŠOKAC, 7 1/2
  12. VALENTINA MARGETIĆ, 7
  13. MARTA REPINC, 7
  14. IVANA STANUŠIĆ, 7
  15. MATEJ ŠTOK, 7
  16. ZORANA BERAJA, 6
  17. LUKA ĐURAŠINOVIĆ, 6
  18. MARIJA FUREŠ, 6
  19. SARA SLAVIČEK, 6
  20. DARIA STANČIN, 6
  21. MARTINA VRHOVSKI, 6

OSTALI REZULTATI:

  1. SILVIJA MAURER, 3 1/2

 

Uvid u kolokvij: po dogovoru.

Rezultati pisanog ispita iz Građanskog prava 2 od 19.04. 2017.

Datum objave: 19.04.2017.


Pisani ispit iz Građanskog prava 2, od 19.04.2017., položili su:

 

  1. Pilošta Petra          8.5   bodova
  2. Šumiga ana           8
  3. Gilja Tomislav        7
  4. Pajdić Bernardo      7
  5. Sebelić Ivana         7

Navedeni studenti usmenom ispitu pristupaju 20.04.2017 (četvrtak) u 12 sati u kabinetu prof. dr. sc. Vlade Belaja

Ostali rezultati:

  1.  Prejac Marija            5.5   bodova
  2. Blaženović Mirjana     4
  3. Degmečić Stjepan      3
  4. Boroša Anita              2.5
  5. Rogalo Ivana             1.5
  6. Vidović Ivana             1.5
  7. Ogorec Dorotea          1
  8. Škorić Zvonimir          0.5
  9. Kemenović Dario         0
  10. Starčević Zrinoslav      0

Uvid u rezultate ispita biti će u srijedu, 26.04.2017, u 10 sati u kabinetu doc. dr. sc. Davorina Pichlera.

Rezultati ispita - Građansko pravo 1, 19.4.2017.

Datum objave: 19.04.2017.


Uvid u ispit: petak, 21.4. u 11h.

Usmeni dio ispita: petak, 21.4. u 11h.

 

  1. LANA PERŠIN, 9 1/2
  2. LJUBICA MATIJEVIĆ, 7
  3. DEJANA POZNANOVIĆ, 7

 

OSTALI REZULTATI:

 

  1. JAN PEĆINA, 5 1/2
  2. MARINA KRIŽARIĆ, 3 1/2
  3. MOIRA MRAVLIČIĆ, 2 1/2
  4. TOMISLAV HABUS, 2
  5. VESNA PLAVŠIĆ, 1/2
  6. MAJA KOLARIĆ, 0

Rezultati 1. kolokvija, Građansko pravo 1, redovni studenti

Datum objave: 14.04.2017.


Uvid u kolokvij: ponedjeljak, 24.4. u 12:00h.

 

  1. ANA-MARIJA BAJAN, 7 1/2
  2. PATRICIJA BUBALO, 7
  3. IVAN VIDAKOVIĆ, 7
  4. IVANA BOGOVIĆ, 6 1/2
  5. MAJA BORŠIĆ, 4 1/2
  6. MONIKA KNEŽIĆ, 6 1/2
  7. ELIZABETA KOVAČ 6 1/2
  8. IVANA MARIĆ, 6 1/2
  9. LUCIJA MATIĆ, 6 1/2
  10. PATRICIA ĐURĐIC, 6
  11. SILVIJA GLAVICA, 6
  12. IVANA HALAPIR, 6
  13. DANIJELA KALANJ, 6
  14. MIRNA KOPRIVNJAK, 6
  15. LORENA KRAJNC, 6
  16. ANA MIHALJEVIĆ, 6
  17. SARA VLAHEK, 6
  18. ANA BRADIĆ, 5 1/2
  19. VANESA-ELENA ĐURĐEVIĆ, 5 1/2
  20. JOSIPA MARJANOVIĆ, 5 1/2
  21. JELENA PROPADALO 5 1/2
  22. KRISTINA VLAOVIĆ, 5 1/2
  23. JANJA ĐURASOVIĆ, 5
  24. KLARA JANOTA, 5
  25. LUKA KVESIĆ, 5
  26. GORA MARŠIĆ, 5
  27. JOSIP NEKIĆ, 5
  28. FRAN PAPAC, 5
  29. ANTONIO PERIĆ, 5
  30. MISLAV RADOJEVIĆ, 5
  31. MARCELA TADIĆ, 5
  32. NIKOLINA TOMIĆ, 5
  33. MARIN VLADIĆ, 5

 

STUDENTI KOJI IMAJU PRAVO IZAĆI NA 2. KOLOKVIJ, NO NA PREOSTALA DVA KOLOKVIJA MORAJU IMATI NAJMANJE 5 BODOVA:

 

  1. DOMINIK BELOŠEVIĆ, 4 1/2
  2. SARA ČAPO, 4 1/2
  3. ANNA-MARIA ČUIĆ, 4 1/2
  4. ANDREA BILJEŠKOVIĆ, 4 1/2
  5. BEATA BOŠNAKOVSKI, 4 1/2
  6. IVAN DŽUNJA, 4 1/2
  7. FILIP GENERALIĆ, 4 1/2
  8. ANICA KALAMIZA, 3 1/2
  9. ANTONELA KESEGIĆ, 4 1/2
  10. IVANA KRAMER, 4 1/2
  11. TANJA MARGARIĆ 4 1/2
  12. MIHAELA MOKOS, 4 1/2
  13. EDITA PAVLINIĆ, 4 1/2
  14. IVANA RADMANIĆ, 4 1/2
  15. VLATKA RATKOVIĆ, 4 1/2
  16. LANA RUBIL, 4 1/2
  17. MARIJA SERDARUŠIĆ, 4 1/2
  18. AMALIJA SEVER, 4 1/2
  19. LORA SKUBAN, 4 1/2
  20. ENA SUHIĆ, 4 1/2
  21. ANA TOKIĆ, 4 1/2
  22. IVAN TOKIĆ, 4 1/2
  23. ADRIANA TOMAIĆ, 4 1/2
  24. MARTINA TOPIĆ, 4 1/2
  25. MAJA VULIĆ, 4 1/2
  26. MARTINA ŽABEK, 4 1/2

 

OSTALI REZULTATI:

 

  1. TEA DUMANČIĆ, 3 1/2
  2. DOMAGOJ IVANKOVIĆ, 3 1/2
  3. SANJA KAURIN, 3 1/2
  4. ANAMARIA LAZIĆ, 3 1/2
  5. PETRA MARKOVINOVIĆ, 3 1/2
  6. VALENTINA MILJEVIĆ, 3 1/2
  7. BORNA MOROVIĆ, 3 1/2
  8. DOMAGOJ DŽIGUMOVIĆ, 3
  9. KARLO ERŽIĆ, 3
  10. IVANA HORVAT, 3
  11. ANJA KOVAČ, 3
  12. MELINDA OTROK, 3
  13. IVONA RUŽIĆ, 3
  14. LUCIJA ŠKRTIĆ, 3
  15. BERNARDA BURSIĆ, 2 1/2
  16. GABRIJELA DEVČIĆ, 2 1/2
  17. MATEA FEGEŠ, 2 1/2
  18. ANTONIA STRUČIĆ, 2 1/2
  19. TENA ŠEBELIĆ, 2 1/2
  20. ANAMARIA TRNSKI, 2 1/2
  21. JOSIP VRBIĆ, 2 1/2
  22. DIANA UDIKOVIĆ, 2 1/2
  23. ENA ZDUNIĆ, 2 1/2
  24. DANIJEL BRANILOVIĆ, 2
  25. LARA BUČEV, 2
  26. ADRIAN KUČAN, 2
  27. IGOR MILAOVIĆ, 2
  28. LUKA RADOLOVIĆ, 2
  29. BARBARA TURKALJ, 2
  30. LOVRO BRKIĆ, 1 1/2
  31. VLATKA COTA, 1 1/2
  32. MATEA JAKŠIĆ, 1 1/2
  33. VIKTORIJA LJUBIČIĆ, 1 1/2
  34. MIRNA ZLATIĆ, 1 1/2
  35. ALEN DORIĆ, 1
  36. MILENKO KNEŽEVIĆ, 1
  37. FILIP PLAŠĆAK, 1
  38. BENJAMIN ŠANTOŠI, 1
  39. MATEO PEJIN, 1/2
  40. KARLA ŠREBLIN-TUTIĆ, 0

Rezultati 1. kolokvija, Građansko pravo 1, izvanredni studenti

Datum objave: 12.04.2017.


  1. IVO BAČIĆ, 7 1/2
  2. IVAN KUREČIĆ, 7 1/2
  3. IVA PELICARIĆ, 7 1/2
  4. NEVENA TRIPIĆ, 7 1/2
  5. HRVOJKA MARINKOVIĆ, 7
  6. MARINELA MAROLT, 7
  7. ANJA PTIČEK, 7
  8. DENI ŠNAJDER, 7
  9. IVOR ŠTEFANOVIĆ, 7
  10. ANA-MARIJA ŽARKOVIĆ, 7
  11. DARIO EGYED, 7
  12. ARMIN PAŠALIĆ, 6 1/2
  13. TAMARA OPAČIĆ, 6 1/2
  14. KATARINA PINTARIĆ, 6 1/2
  15. DONA ČOLAK, 6
  16. MIROSLAV ERLAČ, 6
  17. IRENA KLOBUČAR, 6
  18. MIRELA LJEŠEVIĆ, 6
  19. GORDANA JAGNIĆ NENADIĆ, 6
  20. IVAN PIPER, 6
  21. MIRTA KESERICA, 5 1/2
  22. ANEA MIHAJLOVIĆ, 5 1/2
  23. ANA PIRIĆ, 5 1/2
  24. ANA PUĆO, 5 1/2
  25. HELENA ŠKUDAR, 5 1/2
  26. MELINDA BEKAVAC, 5
  27. TAMARA DEDA, 5
  28. TAMARA GRGAČIČ, 5
  29. GORANA HRBAK, 5
  30. MORENA KLEPO, 5
  31. HRVOJE LACOVIĆ, 5
  32. HRVOJE LINK, 5
  33. MAŠA POŠTIĆ, 5
  34. HELENA RUMORA, 5
  35. ZVONIMIR SKOČAJ, 5
  36. NIVES STIPČIĆ GOSTOVIĆ, 5
  37. ANTONIJA TOMASOVIĆ, 5
  38. KRISTIJAN TOMIĆ 5
  39. NIKOLA TUFEKOVIĆ, 5

 

STUDENTI KOJI IMAJU PRAVO PRISTUPITI DRUGOM KOLOKVIJU, NO NA SLJEDEĆA DVA KOLOKVIJA MORAJU IMATI NAJMANJE 5 BODOVA:

 

  1. MATEJ AUGUSTIN, 4 1/2
  2. MARTINA BAGARIĆ, 4 1/2
  3. TANJA DANEK, 4 1/2
  4. ANA-MARIJA MARKAČ-BRGLES, 4 1/2
  5. JASNA KRIŽANAC, 4 1/2
  6. SINIŠA OREŠČANIN, 4 1/2
  7. JELENA VEREŠ, 4 1/2
  8. SILVIJA VIŠAK, 4 1/2

 

OSTALI REZULTATI:

 

  1. MARTINA ČOLAK, 3 1/2
  2. BILJANA DOJMI, 3 1/2
  3. DAVOR LUKENDA, 3 1/2
  4. ANA RUKAVINA, 3 1/2
  5. FILIP TOMIĆ, 3 1/2
  6. JOSIP DRAGIČEVIĆ, 3
  7. JELENA GRGIĆ, 3
  8. ARIJANA RASPUDIĆ, 3
  9. LUCIJA ČOVIĆ, 3
  10. MATEJA KOŽIĆ-ZENUN, 2 1/2
  11. JOSIP KUST, 2 1/2
  12. ANITA CIGANEK, 2
  13. BRANKA VLAŠIĆ, 2
  14. KRUNO KUKUČKA, 1 1/2
  15. ĐURĐICA MEDVED, 1 1/2
  16. LUCIJAN PRIPUZ, 1 1/2
  17. LUKA VILAJTOVIĆ, 1 1/2
  18. MAJA VRHOVČEVIĆ, 1 1/2
  19. INES BARBARIĆ, 1
  20. BRANIMIR GREGUROVIĆ, 1
  21. NJOMZA MORINA, 1
  22. ANA NAGLIĆ, 1
  23. MARKO SUDAR, 1/2

 

Uvid u kolokvij: u utorak, 18.4. tijekom pauze na predavanju ili po dogovoru.