Vijesti


Katedra upravne znanosti


 

Organizacija i metode rada u upravi - rezultati ispita

Datum objave: 17.04.2018.


Ispit iz navedenog kolegija uspješno je položila:

  1. Djibedji, Albertina

Usmeni dio ispita održat će se dana 18.4. (srijeda) u 11,00h, kabinet V, Radiceva 17.

8 bodova - Lazar, Situm

6 bodova - Gerovac, Lazeta

 

Upravna znanost - rezultati ispita

Datum objave: 17.04.2018.


Ispit iz navedenog kolegija uspješno su položili:

  1. Čolak, Dona
  2. Deda, Tamara
  3. Dizdar, Toni
  4. Dzunja, Ivan
  5. Godina, Ivana
  6. Ljesevic, Mirela
  7. Opačic, Tamara
  8. Pintaric, Katarina
  9. Suhic, Ena
  10. Skudar, Helena
  11. Snajder, Deni

Usmeni dio ispita održat će se dana 18.4. (srijeda) u 11,00h, kabinet V, Radiceva 17.

8 bodova - Papoci, Santosi, Vilajtovic, Vrbic

6 bodova - Vuzem

5 bodova - Maroko, Pecina

0 bodova - Tufekovic

 

 

 

Dobra vladavina - rezultati ispita

Datum objave: 13.04.2018.


Ispit iz navedenog kolegija uspješno su položili:

  1. Bagaric, Maja
  2. Begic, Maja
  3. Crepic, Marija
  4. Crnov, Marina
  5. Detelic, Ines
  6. Doric, Antonio
  7. Frkonja Kupina, Sanda
  8. Gabud, Kristina
  9. Grilec, Gordana
  10. Haluzan, Gordana
  11. Hanzekovic, Elizabeta
  12. Ivanovic, Ivana
  13. Jelic, Vedrana
  14. Jurkovic, Helena
  15. Kerepcic, Tihana
  16. Koprivanac, Davor
  17. Lackovic, Vjeka
  18. Kovacic, Lucija
  19. Kovacevic, Jelena
  20. Malek, Visnja
  21. Markanovic, Brankica
  22. Martincevic, Marijana
  23. Mustafa, Ivana
  24. Njegovan, Mateja
  25. Ostrec Cuncic, Stefica
  26. Pavic, Marta
  27. Pavlin, Sonja
  28. Pavlin, Valentino
  29. Protuder, Ana
  30. Puseljic, Ana
  31. Pusic, Mathias
  32. Solic, Marija
  33. Saric Curic, Maja
  34. Separac, Ivana
  35. Stefan, Snjezana
  36. Tomasic, Anja
  37. Trninic, Marko
  38. Trojko, Karmen
  39.  Vranjković, Marina
  40. Vucic, Mladen 
  41. Zeljem, Renata

Usmeni dio ispita održat će se dana 16.4. (ponedjeljak) u 14,00h, kabinet V, Radiceva 17.

Komparativna javna uprava - rezultati ispita

Datum objave: 13.04.2018.


Ispit iz navedenog predmeta uspješno su položili:

  1. Horvat, Andreja
  2. Persinovic, Petra
  3. Puljic Isic, Melita
  4. Večenaj Cuic, Marina

Usmeni dio ispita održat će se dana 16.4. ( ponedjeljak) u 14,00h, kabinet V, Radiceva 17.

Upravna znanost - rezultati ispita

Datum objave: 20.02.2018.


Ispit iz navedenog predmeta uspješno su položili:

  1. Dragičević, Josip
  2. Otrok, Melinda
  3. Tomicic, Maja
  4. Rukavina, Ana
  5. Skrtic, Lucija
  6. Vulic, Maja
  7. Zarkovic, Ana-Marija

Usmeni dio ispita održat će se dana 21.2. (srijeda) u 10,00h, Radiceva 17, kabinet V.

8 bodova - Dugandzic, Nekic

7 bodova - Snajder

6 bodova - Colak

5 bodova - Dzunja, Vuzem

4 boda - Kondic, Pripuz, Puzak

2 boda - Ham

0 bodova - Kvesic, Mikic, Varzic

 

 

 

Organizacija i metode rada u upravi - rezultati ispita

Datum objave: 20.02.2018.


Ispit iz navedenog predmeta uspješno je položila:

  1. Lutring, Iva

Usmeni dio ispita održat će se dana 21.2. (srijeda) u 10,00h, Radićeva 17, kabinet V.

Unatoc nedostatnom broju bodova usmenom dijelu ispita mogu pristupiti i:

  1. Bakić, Anita
  2. Lazeta, Matea
  3. Petricevic, Mirna

Usmeni dio ispita održat će se dana 21.2. (srijeda) u 10,00h, Radiceva 17, kabinet V.

8 bodova - Djibedji, Martic

7 bodova - Cikoja

5 bodova - Maskaljevic, Potz

3 boda - Lazar

Osnove uprave - rezultati ispita

Datum objave: 20.02.2018.


Ispit iz navedenog predmeta uspješno je položila:

  1. Situm, Lucia

Usmeni dio ispita održat će se dana 21.2. (srijeda) u 10,00h, Radiceva 17, kabinet V.

Komparativna javna uprava - rezultati ispita

Datum objave: 20.02.2018.


Ispit iz navedenog predmeta uspješno su položili:

  1. Duranec, Adrijana
  2. Kocur, Zvonimir
  3. Kojic, Dejan

Usmeni dio ispita održat će se dana 21.2. (srijeda) u 10,00h, Radiceva 17, kabinet V.

Dobra vladavina - rezultati ispita

Datum objave: 06.02.2018.


Ispit iz navedenog predmeta nije položio nitko.

Usmeni dio ispita održat će se dana 7.2. (srijeda) u 11,00h, Radiceva 17, kabinet V.

Komparativna javna uprava - rezultati ispita

Datum objave: 06.02.2018.


Ispit iz predmeta Komparativna javna uprava uspješno su položili:

  1. Frkonja Kupina, Sanda
  2. Gabud, Kristina
  3. Jurkovic, Helena
  4. Lackovic, Vjeka
  5. Novotni, Ana 
  6. Zeljem, Renata

Usmeni dio ispita održat će se dana 7.2. (srijeda) u 11,00h, Radiceva 17, kabinet V.