Obavijesti za studente

Dragi studentice i studenti,

na ovoj stranici možete pratiti aktualne obavijesti o održavanju nastave te o radionicama i aktivnostima na koje se možete uključiti!

Vaš PRAVOS tim!

Uredsko poslovanje - rezultati kolokvija

Datum objave: 26.05.2017.

Obavještavaju  se studenti da su na web stranici Katedre gospodarskih znanosti (unutar poveznice Kolokviji) objavljeni rezultati pisanog dijela kolokvija za redovne studente Stručnog upravnog studija održanog u ponedjeljak, 22. svibnja 2017.

STUDENTSKI IZBORI 2017

Datum objave: 25.05.2017.

Popisi birača

Popise birača za provedbu studentskih izbora za Studentski zbor Pravnog fakulteta Osijek možete vidjeti na STRANICI STUDENTSKOG ZBORA PRAVNOG FAKULTETA OSIJEK (OVDJE)

TERMIN ODRŽAVANJA KOLOKVIJA 2.-UPRAVNO POSTUPOVNO PRAVO *8. 6 . 2017.

Datum objave: 25.05.2017.

Stručni upravni studij, II. godina

Obavještavaju se redoviti i izvanredni studenti druge godine Stručnog upravnog studija da je na web stranici Katedre upravnog prava objavljen termin održavanja KOLOKVIJA 2. iz predmeta UPRAVNO POSTUPOVNO PRAVO.

Odluka o uvjetima plaćanja troškova studija na rate studenata slabijeg socijalno-ekonomskog statusa

Datum objave: 22.05.2017.

Odluku o uvjetima plaćanja troškova studija na rate studenata slabijeg socijalno-ekonomskog statusa možete preuzeti OVDJE

Kazneno procesno pravo - SEMINAR

Datum objave: 20.05.2017.

Obavještavaju se polaznici seminarske grupe doc. dr. sc. Ante Novokmeta da će seminarska nastava 23. svibnja 2017. započeti u 14:30 sati.

Kazneno procesno pravo - PREDAVANJE

Datum objave: 20.05.2017.

U srijedu, 24. svibnja 2017. neće se održati predavanje iz Kaznenog procesnog prava . Studenti će o nadoknadi predavanja biti obaviješteni naknadno.

Rezultati ispita UPRAVNO PRAVO *12.5.2017.

Datum objave: 15.05.2017.

Diplomski studij,III.godina

Na web stranici Katedre upravnog prava objavljeni su rezultati pisanog dijela ispita iz predmeta UPRAVO PRAVO, održanog 12. svibnja 2017. (rezultati se nalaze na drugoj stranici Katedre).

Rezultati ispita UPRAVNO PRAVO-OPĆI DIO *12.5.2017.

Datum objave: 12.05.2017.

Stručni upravni studij, I.godina

Obavještavaju se studenti Stručnog upravnog studija da su na web stranici Katedre upravnog prava objavljeni rezultati pisanog dijela ispita iz predmeta UPRAVNO PRAVO-OPĆI DIO, održanog 12. svibnja 2017. (rezultati se nalaze na drugoj stranici Katedre).

EUROPEIZACIJA HRVATSKE UPRAVE I SUDSKA KONTROLA UPRAVE-rezultati ispita *10. 5. 2017.

Datum objave: 11.05.2017.

Specijalistički diplomski stručni studij Javna uprava

Obavještavaju se studenti da su na web stranici Katedre upravnog prava objavljeni rezultati ispita iz predmeta EUROPEIZACIJA HRVATSKE UPRAVE i SUDSKA KONTROLA UPRAVE, održanih 10. svibnja 2017. (druga stranica Katedre).

STUDENTSKI IZBORI

Datum objave: 10.05.2017.

Odluku o raspisivanju studentskih izbora za Studentski zbor Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku i Studentski zbor znanstveno-nastavnih/umjetničkio-nastavnih sastavnica Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku koji će se održati u utorak 6. lipnja 2017. godine u vremenu od 7,00 do 19,00 sati možete preuzeti OVDJE