Obavijesti za studente

Dragi studentice i studenti,

na ovoj stranici možete pratiti aktualne obavijesti o održavanju nastave te o radionicama i aktivnostima na koje se možete uključiti!

Vaš PRAVOS tim!

POVIJEST UPRAVE- 1. pisani kolokvij

Datum objave: 27.03.2017.

Obaviještavaju se redovni studenti Stručnog upravnog studija da će se 1. pisani kolokvij iz predmeta Povijest uprave održati u utorak, 28. ožujka (Kampus, dvorana I.) u sljedećim terminima:

• u 9 sati studenti s početnim slovom prezimena od A- M.
  • u 10 sati studenti s početnim slovom prezimena od N- Ž.

RASPORED PREDAVANJA

Datum objave: 22.03.2017.

za Specijalistički diplomski stručni studij Javne uprave

Raspored predavanja za Specijalistički diplomski stručni studij Javne uprave objavljen je na stranici http://www.pravos.unios.hr/specijalisticki-diplomski-strucni-studij-javna-uprava/raspored-predavanja.

Predavanja počinju 3. travnja 2017. prema objavljenom rasporedu.

Kaznenopravni modul - V. godina - KLINIČKE VJEŽBE - REDOVITI STUDENTI

Datum objave: 22.03.2017.

Obavještavaju se redoviti studenti polaznici kliničkih vježbi na kaznenopravnom modulu da će se nastava održavati u promijenjenom terminu četvrtkom od 17 sati (Radićeva 2/17).

Katedra ustavnih i političkih znanosti - termini i gradivo prvih kolokvija u akademskoj godini 2016/17.

Datum objave: 16.03.2017.

Obavijest studentima o terminima prvih kolokvija u ljetnom semestru u akademskoj godini 2016/17.:

NAPOMENA ZA SVE STUDENTE (BEZ OBZIRA NA KOLEGIJ KOJI SE PRIJAVLJUJE)

Studenti su dužni prijaviti izlazak na kolokvije iz svih kolegija na mail asistenta ipavic@pravos.hr isključivo u razdoblju između 10. i 14. travnja.

Mail nasloviti "PRIJAVA KOLOKVIJA - NAZIV KOLEGIJA", a u poruci naznačiti: 1. ime i prezime, 2. godinu studija, 3. status (redovni, izvanredni, ponavljač).

Pravo pristupa kolokviju imaju:

1. studenti koji su prvi puta upisali godinu studija u kojoj je upisan kolegij koji se prijavljuje za kolokvij,
  2. ponavljači godine u kojoj je prvi puta upisan kolegij koji se prijavljuje za kolokvij, te
  3. studenti viših godina (ali samo pod uvjetom da do sada tijekom studija nisu nikada prijavljivali ispit iz predmetnog kolegija).

U nastavku se nalaze upute za pojedine kolegije:

...

TERMIN KONZULTACIJA dr. sc. Ane Đanić Čeko

Datum objave: 15.03.2017.

promjena termina održavanja konzultacija u ljetnom semestru 2016./2017.

Obavještavaju se studenti da će dr. sc. Ana Đanić Čeko održavati  konzultacije u ljetnom semestru UTORKOM od 9:00 do 10:00 sati (umjesto dosadašnjeg termina od 10:00-11:00) zbog održavanja seminarske nastave na Stručnom upravnom studiju.

PROMJENA TERMINA ODRŽAVANJA SEMINARSKE NASTAVE

Datum objave: 15.03.2017.

Upravno postupovno pravo, II. godina, SUS

Na web stranici Katedre upravnog prava objavljena je obavijest o promjeni termina održavanja seminarske nastave iz predmeta UPRAVNO POSTUPOVNO PRAVO (redoviti studenti, II. godina, Stručni upravni studij, ljetni semestar).

Predavanja iz predmeta Osnove prometnog prava

Datum objave: 03.03.2017.

Poštovane kolegice i kolege,

nastava iz predmeta Osnove prometnog prava održavat će se srijedom od 11:00 do 13 sati (dvorana 3, Kampus).

STUDENTSKI IZBORI

Datum objave: 02.03.2017.

ODLUKU o raspisivanju izvanrednih studentskih izbora  za Studentski zbor Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku koji će se održati 22. ožujka 2017. možete preuzeti OVDJE.

POPIS BIRAČA STUDENATA

KANDIDACIJSKA LISTA

BIRAČKO MJESTO

Rezultati ispita EHU i SKU *1. 3. 2017.

Datum objave: 01.03.2017.

Specijalistički diplomski stručni studij javne uprave

Obavještavaju se studenti Specijalističkog diplomskog stručnog studija javne uprave da su na web stranici Katedre upravnog prava objavljeni rezultati pisanog dijela ispita iz predmeta EUROPEIZACIJA HRVATSKE UPRAVE i SUDSKA KONTROLA UPRAVE, održanih 1. ožujka 2017.

Obavijest seminaristima iz Sociologije

Datum objave: 01.03.2017.

Poštovani seminaristi,

seminar će se održati u petak 3.3. prema priloženom rasporedu. Prva grupa u 12:00, druga u 13:30, dvorana 5.

Seminarske grupe