UPISI U 1. GODINU STUDIJA 2016./2017.

DRUGI UPISNI ROK

Upis u I. godinu studija u akademsku 2016./2017. godinu

Pristupnici koji su ostvarili pravo upisa i potvrdili namjeru upisa preko Nacionalnog informacijskog sustava prijava - NISpVU (prema redoslijedu na rang listi za upis unutar utvrđene kvote za Pravni fakultet Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku) upisivat će se u I. godinu studija u akademsku 2016./2017. godinu u zgradi Pravnog fakulteta, S. Radića 17, I. kat prema navedenom rasporedu:

U P U T E

INTEGRIRANI STUDIJ

STRUČNI UPRAVNI  STUDIJ

Molimo pristupnike da upisu pristupe osobno prema utvrđenom rasporedu (datum i sat) jer svaki izostanak izvan vremena upisa za pristupnika i Fakultet produžuje uobičajeno potrebno vrijeme za upis.
U slučaju opravdane spriječenosti pristupnika upis može obaviti i druga osoba na temelju punomoći ovjerene kod javnog bilježnika.

Pristupnici koji ne iskoriste pravo upisa prema rasporedu, gube pravo na upis.

DOKUMENTI POTREBNI ZA UPIS - UPISNI MATERIJAL

• Svjedodžba o položenoj državnoj maturi (izvornik)
  • Svjedožbe onih razreda srednje škole iz kojih je vidljivo da je pristupnik učio Latinski jezik  (preslika) – odnosi se na Integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij
  • Domovnica (preslika ili e-građanin)
  • Rodni list (preslika ili e-građanin)
  • Preslika osobne iskaznice - redoviti studij
  • Dvije fotografije formata 4x6
  • Potvrda o uplati
  • Upisni materijal – obrasci (Upisne materijale pristupnici preuzimaju u dvorani III., S. Radića 17. I. kat prije upisa).

IZVANREDNI STUDENTI – BEZ DRŽAVNE MATURE:

• Dvije fotografije formata 4x6
  • Potvrda o uplati

REDOVITI STUDENTI

Pristupnici koji su već bili upisani na nekom Visokom učilištu, a upisuju se kao redoviti studenti dužni su na upis dostaviti potvrdu o statusu studenta s drugog Visokog učilišta.

Prije upisa pristupnici su dužni na žiro račun Pravnog fakulteta u Osijeku, Stjepana Radića 13
uplatiti:

480,00 kn  Troškove prijave, upisa i upisnih materijala na žiro račun broj (IBAN ili broj računa primatelja): HR8023400091100163962

• šifra namjene: HR88
  • poziv na broj primatelja: OIB pristupnika - 11 (Integrirani studij)
  • poziv na broj primatelja: OIB pristupnika - 21 (Stručni studij)

Pristupnici koji se upisuju kao redoviti studenti, a na nekom Visokom učilištu su bili upisani kao redoviti studenti, dužni su uz navedene troškove upisa i upisnih materijala uplatiti školarinu u iznosu od 5.500,00 kn na žiro račun broj (IBAN ili broj računa primatelja): HR8023400091100163962

• šifra namjene: HR88
  • poziv na broj primatelja: OIB pristupnika - 71 (Integrirani studij)
  • poziv na broj primatelja: OIB pristupnika - 61 (Stručni studij)

Trošak upisa plaća se isključivo općom uplatnicom (plaćanje u banci, pošti, FINI).

Školarina se plaća u  jednom obroku općom uplatnicom (plaćanje u banci, pošti, FINI ili POS uređaju prilikom upisa - kartica Maesto, MasterCard i Visa) ili obročno plaćanje školarine do 6 rata: American Express, Maestro/Visa Inspire PBZ tekućeg računa. Diners do 12 rata.

IZVANREDNI STUDENTI

uplatiti:

• šifra namjene: HR88
  • poziv na broj primatelja: OIB pristupnika - 11 (Integrirani studij)
  • poziv na broj primatelja: OIB pristupnika - 21 (Stručni studij)

Pristupnici koji se upisuju na izvanredni studij, uz navedene troškove upisa i upisnih materijala, uplaćuju školarinu u iznosu od 5.500,00  kn na žiro račun broj (IBAN ili broj računa primatelja): HR8023400091100163962

• šifra namjene: HR88
  • poziv na broj primatelja: OIB pristupnika - 71 (Integrirani studij)
  • poziv na broj primatelja: OIB pristupnika - 61 (Stručni studij)