Obavijesti za studente

Dragi studentice i studenti,

na ovoj stranici možete pratiti aktualne obavijesti o održavanju nastave te o radionicama i aktivnostima na koje se možete uključiti!

Vaš PRAVOS tim!

DEKRA nagrađuje

Datum objave: 09.07.2018.

DEKRA je tvrtka specijalizirana za pružanje usluga iz područja ljudskih potencijala, istraživanja tržišta i organizacije promotivnih aktivnosti.

U sklopu nadolazeće akademske godine dodjeljuje stipendiju u iznosu od 18.000,00 kn u jednokratnoj isplati za najkreativnije poslovne ideje.

Za sva pitanja i dodatne informacije slobodno se obratite na: marketing.hr@dekra.com<mailto:marketing.hr@dekra.com>

DEKRA nagrađuje kreativne poslovne ideje - prijavi se i osvoji stipendiju u jednokratnom iznosu od 18.000,00 kn!

U ovom zadatku nema točnih i netočnih odgovora - cijenimo originalne, kreativne i upotrebljive ideje koje se uklapaju u naš smjer poslovanja.

Prijave traju do 01.08. 2018. i vrše se isključivo putem obrasca za prijavu: https://goo.gl/forms/cWzo7KGCHmtHfLZC2

Za više informacija o uslugama i poslovnim jedinicima posjetite službeni YouTube kanal: https://bit.ly/2J84Ruo i web stranicu:

Gotove radove poslati do 01.10.2018. na sljedeću adresu: marketing.hr@dekra.com<mailto:marketing.hr@dekra.com>

gdje se isto tako možete obratiti za sva pitanja i dodatne informacije.

UPRAVNO PRAVO -rezultati ispita * 4. 7. 2018.

Datum objave: 06.07.2018.

Diplomski studij, III. godina

Na web stranici Katedre upravnog prava objavljeni su rezultati pisanog dijela ispita iz predmeta UPRAVNO PRAVO.

EUROPEIZACIJA HRVATSKE UPRAVE i SUDSKA KONTROLA UPRAVE-rezultati ispita *4. 7. 2018.

Datum objave: 05.07.2018.

Specijalistički diplomski stručni studij Javna uprava

Na web stranici Katedre upravnog prava objavljeni su rezultati pisanog dijela ispita iz predmeta EUROPEIZACIJA HRVATSKE UPRAVE i SUDSKA KONTROLA UPRAVE, održanih 4. srpnja 2018.

UPRAVNO PRAVO-OPĆI DIO i UPRAVNO POSTUPOVNO PRAVO -rezultati ispita * 4. 7. 2018.

Datum objave: 04.07.2018.

Stručni upravni studij, I, II. godina

Na web stranici Katedre upravnog prava objavljeni su rezultati pisanog dijela ispita iz predmeta UPRAVNO PRAVO OPĆI DIO i UPRAVNO POSTUPOVNO PRAVO, održani 4. srpnja 2018.

Obavijest-Državna uprava i posebni upravni postupci

Datum objave: 03.07.2018.

Specijalistički studij Javne uprave

Na web stranici Katedre upravnog prava objavljena je obavijest vezano za predmet Državna uprava i posebni upravni postupci.

Agencija za znanost i visoko obrazovanje

Datum objave: 03.07.2018.

promotivni video

Ulazak u svijet visokog obrazovanja jedna je od najvažnijih prekretnica u životu mladih ljudi. Kako bi budućim studentima i njihovim roditeljima, ali i široj javnosti, pružila informacije o prijelazu u sustav visokog obrazovanja, vrstama visokih učilišta i studijskih programa te važnosti akreditacije i izbora kvalitetnih studijskih programa, Agencija za znanost i visoko obrazovanje izradila je promotivni video spot koji je dostupan na poveznici.

Za Agenciju za znanost i visoko obrazovanje, video je izradila Televizija Student s Fakulteta političkih znanosti Sveučilišta u Zagrebu, a sudjelovali su učenici XV. gimnazije iz Zagreba.

Straniak Academy for Democracy and Human Rights

Datum objave: 02.07.2018.

September 2018 in Saranda, Albania

Application deadline for participation in the Straniak Academy for Democracy and Human Rights 2018 in Saranda, Albania, pushed to 10th July !

The Straniak Academy for Democracy and Human Rights is a two week summer school, which is organised by the Ludwig Boltzmann Institute of Human Rights - Research Association (BIM-FV), Vienna/Austria, since 2013. The aim of the Academy is to promote academic education in the fields of democracy, human rights and the rule of law by connecting the main theoretical concepts with practical experience of experts by using an interdisciplinary and interactive format.

The Academy is open to students and new graduates with different academic backgrounds (law, political science, sociology, international development and other) coming from the Western Balkan region (Albania, Bosnia and Herzegovina, Croatia, Kosovo, Macedonia, Montenegro and Serbia) as well as from EU Member States and other European regions, who are specially interested and eager to acquire additional knowledge and excellence in the above mentioned fields.

Applications can be send until 10th July 2018 to the Straniak Academy team. All information about the application procedure you can find here:

*ispitni rok 4. 7. 2018. Agrarno i vodno pravo, Vojno i policijsko UP, Pravo UP i vršenja JO

Datum objave: 02.07.2018.

Studenti koji su prijavili sljedeće ispite: 1) AGRARNO I VODNO PRAVO, 2) VOJNO I POLICIJSKO UPRAVNO PRAVO, 3) PRAVO UPRAVNOG POSTUPKA I VRŠENJA JAVNIH OVLASTI za ispitni rok 4. srpnja 2018. trebaju doći u PONEDJELJAK, 9. srpnja 2018. na usmeni dio ispita (u vrijeme održavanja svih usmenih ispita Katedre pratiti rezultate ispita iz predmeta UPRAVNO PRAVO na stranicama Katedre).

UPIS OCJENA IZ KOLOKVIJA-Upravno postupovno pravo*5.7.2018.

Datum objave: 28.06.2018.

Stručni upravni studij, II. godina

Na web stranici Katedre upravnog prava objavljen je termin upisa ocjena iz kolokvija za predmet UPRAVNO POSTUPOVNO PRAVO.

REZULTATI KOLOKVIJA 2. UPRAVNO POSTUPOVNO PRAVO *redoviti i izvanredni *7.6.2018.

Datum objave: 19.06.2018.

Stručni upravni studij, II. godina

Na web stranici Katedre upravnog prava objavljeni su rezultati KOLOKVIJA 2. iz predmeta UPRAVNO POSTUPOVNO PRAVO za redovite i izvanredne studente, održanih 7. lipnja 2018.