OBAVIJEST PRISTUPNICIMA KOJI SE JAVLJAJU NA NATJEČAJ ZA UPIS NA STUDIJ JAVNA UPRAVA U AKAD. 2021./2022. GOD.

Specijalistički diplomski stručni studij "Javna Uprava"

OBAVIJEST STUDENTIMA KOJI SE PRIJAVLJUJU NA NATJEČAJ ZA UPIS NA SPECIJALISTIČKI DIPLOMSKI STRUČNI STUDIJ JAVNE UPRAVE

Natječaj za upis generacije u akademsku 2021./2022. godinu je objavljen 5. veljače 2022. godine u Jutarnjem listu i traje trideset  dana  od datuma objave zaključno sa 7. ožujkom 2022. godine

Završetkom natječaja na web stranici Pravnoga fakulteta biti će obavijest i raspored upisa.

Školarina za upis u prvu godinu studija u iznosu od 11.000,00 kuna može se platiti u jednom obroku općom uplatnicom (plaćanje u banci, pošti, Fini ili POS uređaju prilikom upisa – kartica Maestro, MasterCard i Visa ) ili obročno plaćanje školarine do 6 rata: ( American Express, Maestro/Visa Inspire PBZ tekućeg računa. Diners do 12 rata. )

Ukoliko vam poslodavac plaća školarinu obratite se za izdavanje predračuna službi računovodstva na telefon 031/224-532.

Detaljnije informacije o rasporedu upisa i plaćanju biti će objavljene na web stranici Pravnoga fakulteta završetkom natječaja.