Najava predstavljanja projekta Jean Monnet Competition Law COE

“PRAVO i PODUZETNIŠTVO”

Gosti:

Vinarija Siber i JEDNA RAKIJA

Katedra za trgovačko pravo i Pravnoekonomska klinika Pravnog i Ekonomskog fakulteta pozivaju Vas na predstavljanje projekta

JEAN MONNET SOUTH AND EAST EUROPEAN COMPETITION LAW CENTER OF EXCELLENCE

druženje i razgovor sa uspješnim osječkim poduzetnicima

Vinarijom Siber i JEDNA RAKIJA.

U razgovoru sa poduzetnicima studenti će se upoznati sa najčešćim problemima i izazovima u poslovanju lokalnih poduzetnika, sa mogućnostima i problemima u prijavi EU projekata, sa preprekama i izazovima poslovanja na tržištu EU.

Pozivaju se svi zainteresirani studenti te polaznici Pravnoekonomske klinike da nazoče predavanju te se nam se nakon predavanja pridruže na domjenku na kojem ćemo kušati izvrsna vina Vinarije Siber i rakiju JEDNA.

Predstavljanje projekta i predavanje će se održati u ponedjeljak, 21.11. 2022. godine s početkom u 12 sati na lokaciji Pravnog fakultetu Osijeku, S. Radića 17, dvorana 3 (1. kat).