SVEUČILIŠNI INTEGRIRANI PRIJEDIPLOMSKI I DIPLOMSKI STUDIJ PRAVO

Upisne kvote za kandidate Hrvate izvan RH za upis u I. godinu studijskog programa u status redovitog studenta:

• Sveučilišni integrirani prijediplomski i diplomski studij Pravo
  • trajanje studija: 5 godina
  • akademski naziv: sveučilišni/a magistar / magistra prava
  • kvota: 5 mjesta

Na kandidate Hrvate izvan RH za upis u I. godinu studija u status redovitog studenta primjenjuju se sve upute (uvjeti upisa, prijave i rokovi)  za pristupnike koji su četverogodišnju srednju školu završili prije 2010. godine (pod naslovom UPISI STUDENATA U PRVU GODINU STUDIJA PRAVNOG FAKULTETA OSIJEK ZA PRISTUPNIKE KOJI SU ČETVEROGODIŠNJU SREDNJU ŠKOLU ZAVRŠILI PRIJE 2010. GODINE“

Kandidati su obvezni uz prijavu uz dokumentaciju navedenu pod naslovom “PRIJAVA ZA RAZREDBENI POSTUPAK” dostaviti:

– Potvrdu o pripadnosti hrvatskom narodu – verifikaciju dokumentacije obavlja Središnji državni ured za Hrvate izvan RH  te izdaje potvrdu o pripadnosti hrvatskom narodu

– Uvjerenje o priznavanju inozemne srednjoškolske kvalifikacije

OBAVIJESTI

Detaljne obavijesti o upisu u I. godinu studija pristupnici mogu dobiti u Uredu za studente i studije na e-mail referada@pravos.hr