1. kolokvij : Građansko pravo 1 (red i izv studenti) i Osnove građanskog prava (redovni studenti)

Građansko-pravne znanosti

Građansko pravo 1 - 1. kolokvij će se održati 19.6. u dv 1/13 (S. Radića 13) s početkom u 13:00h.

Kolokvij će trajati 50 minuta i pisat će se u više grupa (prva grupa kreće u 13:00h, a svaka sljedeća će počinjati sat vremena kasnije).

Broj grupa ovisit će o tome koliko studenata će pristupiti kolokviju, a grupe će najvjerojatnije biti formirane s obzirom radi li se o izvanrednom ili redovnom studentu te će unutar te podjele studenti biti podijeljeni po abecedi i to će biti objavljeno dan dva ranije, na stranici katedre.

Osnove građanskog prava - redoviti studenti - 1. kolokvij će se održati 23.6. u dv 1/13 (S. Radića 13) s početkom u 11:00h.

S obzirom na broj studenata, moguće je da se održi u dvije grupe pa će druga grupa početi s pisanjem u 12:00h.

Molim da svakako pratite obavijesti na stranici katedre, ukoliko dođe do nekih promjena!

RADI ŠTO BOLJE I JEDNOSTAVNIJE ORGANIZACIJE OVOG KOLOKVIJA, MOLE SE ONI STUDENTI KOJI NEĆE (ZBOG BILO KOJEG RAZLOGA) PRISTUPITI 1. KOLOKVIJU DA TO JAVE NA dklasice@pravos.hr

Nije potrebno nikakvo objašnjenje, samo je dovoljno javiti da nećete doći. Oni koji planiraju izaći na taj kolokvij, ne trebaju ništa javljati.

UNAPRIJED HVALA! :-)

GP1:

1. kolokvij - opći dio građanskog prava
  2. kolokvij - opći dio obveznog prava do zaključno s ugovorom o dosmrtnom uzdržavanju
  3. kolokvij - od ugovora o zakupu do zaključno s javnim obećanjem nagrade

Osnove gp: