Građansko procesno pravo - 11/02/2021, 12h

Građansko-pravne znanosti

GPP - 11/02/2021/12h

Obavještavaju se studenti koji namjeravaju izaći da na predstojeći redovni rok iz Građanskog procesnog prava da će se pisani ispit održavati u predviđenoj dvorani 1/13 sukcesivno (u 12h, 13h, u slučaju potrebe i u 14h) radi realizacije epidemiološkog ograničenja od 25 ljudi u dvorani. Studenti će u dvoranu biti prozivani abecednim redom (prvih deset s liste redovnih, zatim prvih deset s liste izvanrednih studenata, zatim sljedećih deset s jedne pa sljedećih deset s druge liste). Preciznije određenje nije moguće dati s obzirom da se na listi prijavljenih studenata nalaze i studenti koji su uspješno kolokvirali, a nerijetko i oni koji samo prijave ispit, ali se na ispitu ne pojave. U tom smislu želi napomenuti kako je određeno čekanje radi pristupa ispitu moguće.

Također, suprotno ustaljenoj praksi brze ocjene pisanog dijela ispita i sukcesivnog usmenog ispita rezultati pisanog dijela ispita bit će objavljeni u ponedjeljak prijepodne 15. veljače na web stranici Fakulteta (Naslovna - Katedra Građanskopravnih znanosti). Paralelno s objavom rezultata bit će određeno vrijeme usmenog dijela ispita (predviđeno utorak 16. veljače u 16h) kao i vrijeme tijekom kojega će se moći obaviti uvid u pisani dio ispita.

Izv. prof. dr. Zvonimir Jelinić