Kolokvij i ispiti iz Građanskog prava 1

Građansko-pravne znanosti

Ispiti i kolokviji koji su trebali biti održani u travnju i svibnju odgađaju se i to kako slijedi:

KOLOKVIJI:

Dinamika polaganja kolokvija će se utvrditi kada se vidi kad će njihova fizička provedba biti moguća.

Čim to bude moguće, održat će se prvi kolokvij (uz prethodnu najavu kako bi studenti stigli ponoviti gradivo), nakon čega će u dogovoru sa studentima biti određeni termini ostalih kolokvija.

ISPITI:

Ispitni rokovi koji su trebali biti održani u travnju i svibnju, održat će se u ljetnom i jesenskom roku. Dakle, već određenim rokovima koji se tada trebaju održati bit će dodana još dva.

U slučaju da se epidemiološka situacija ne popravi ni do 31. svibnja, bit ćete obaviješteni o novim terminima i načinu održavanja kolokvija i ispita.