Obavijest o načinu održavanja predavanja iz predmeta Građansko pravo 1 i dijela predavanja iz predmeta Osnove građanskog prava (redoviti studenti)

Građansko-pravne znanosti

Predavanja koja drži izv.prof.dr.sc. Dubravka Klasiček (Građansko pravo 1 - redoviti studenti - srijedom i četvrtkom, Građansko pravo 1 - izvanredni studenti - utorkom, Osnove građanskog prava - redoviti studenti - SAMO PREDAVANJA PONEDJELJKOM) odžavat će se online, putem platforme Zoom.

Zbog lakše komunikacije, svaki student koji pohađa jedan od navedenih kolegija treba isti i upisati u sustavu Merlin.

OSNOVE GRAĐANSKOG PRAVA - predavanja će počinjati ponedjeljkom u 8:30 (a ne kako je navedeno u rasporedu, u 8:00h).

VAŽNA UPUTA SVIMA KOJI ĆE PRATITI PREDAVANJA PUTEM PLATFORME ZOOM: kamere moraju biti uklučene cijelo vrijeme tijekom predavanja, osim pod pauzom.

Za studente koji nemaju uključene kamere ili im se prikazuje samo fotografija, smatrat će se da nisu nazočni predavanjima, što će se odraziti na njihovu mogućnost izlaska na kolokvije.