Raspored 1. kolokvija iz predmeta Građansko pravo 1 - redovni i izvanredni studenti, 19.6.2020.

Građansko-pravne znanosti

Kolokvij će se pisati u 4 grupe.

1. grupa - 13:00h: REDOVNI studenti čije IME (ne prezime) počinje slovima A, B, D, F, I, J i K.
  2. grupa - 14:00h: REDOVNI studenti čije IME (ne prezime) počinje slovima L, M, N, P, R, S, T i V.
  3. grupa - 15:00h: IZVANREDNI studenti čije IME (ne prezime) počinje slovima A, B, D, E, F, G, I i J.
  4. grupa - 16:00h: IZVANREDNI studenti čije IME (ne prezime) počinje slovima K, L, M, N, O, P, S, T, V i Z.

Svaka grupa piše po 50 minuta. Zbog provođenja epidemioloških mjera, možda će neke grupe malo kasniti s početkom, što će se odraziti i na početak sljedećih grupa, no nastojat ćemo da se sve održi najbliže gore navedenom rasporedu.

Ukoliko tko, zbog nekog razloga, ne može doći u svoju grupu, MOŽE SE ZAMIJENITI s nekim iz grupe koja mu po terminu odgovara ŠTO ĆE NAPOMENUTI NA ULAZU U DVORANU.

U suprotnom, nema zamjene grupa zbog ograničenja broja studenata koji odjednom mogu boraviti u dvorani.