UPRAVNI STUDIJ UPISI U 2022./2023.

Upisi u više godine studija

21.9.2022.

RASPORED UPISA - upisi u više godine studija akademske 2022./2023. godine

OBAVIJEST O UPISU ZA STUDENTE STRUČNOG UPRAVNOG STUDIJA KOJI PONAVLJAJU PRVU GODINU STUDIJA

MOLIMO STUDENTE DA USPOREDE SVOJE OCJENE I DATUM POLAGANJA ISPITA U INDEKSU (studenti koji koriste indeks) S ISTIMA NA STUDOMATU. AKO UOČE POGREŠKE NEKA SE PRIJE UPISA JAVE PREDMETNOM PROFESORU.

• PONAVLJANJE GODINE
    Redoviti studenti koji imaju od 24 do 45 ECTS boda upisuju ponavljanje godine i plaćaju školarinu sukladno Odluci o linearnom modelu studiranja.

PRIJELAZ NA IZVANREDNI STUDIJ
Redoviti studenti koji imaju manje od 24 ECTS boda studij mogu nastaviti kao izvanredni studenti, na osobni zahtjev, te plaćaju punu školarinu u iznosu od 5.500,00 kuna / 729,98 EUR

Redoviti studenti koji na osobni zahtjev prelaze na izvanredan studij, gube pravo na zdravstveno osiguranje te će pri predaji indeksa i zahtjeva dobiti obrazac odjave s kojim se moraju javiti u Zavod za zdravstveno osiguranje u roku od 30 dana od dana prestanka stausa.

• PONAVLJANJE GODINE

Izvanredni studenti koji imaju manje od 43 ECTS boda upisuju ponavljanje godine i plaćaju školarinu u iznosu od 5.500,00 kuna / 729,98 EUR

OBAVIJEST O UPISU ZA STUDENTE STRUČNOG UPRAVNOG STUDIJA KOJI UPISUJU PONAVLJAJU ILI PRELAZE NA IZVANREDAN STUDIJ U DRUGU GODINU STUDIJA ILI  UPISUJU TREĆU GODINU STUDIJA

UPIS STUDENATA U VIŠU GODINU STUDIJA
Uvjet za upis u višu godinu studija redovitim studentima je ovjera kolegija potpisom nastavnika u e-indeksu, stjecanje najmanje 45 ECTS bodova i pozitivna ocjena upisanjih seminara prethodne godine studija.

ŠKOLARINA

Redoviti studenti koji upisuju drugu ili treću godinu studija plaćaju školarinu sukladno Odluci o linearnom modelu studiranja.

PONAVLJANJE GODINE

Redoviti studenti koji imaju od 24 do 45 ECTS bodova upisuju ponavljanje godine i plaćaju školarinu sukladno Odluci o linearnom modelu studiranja.

PRIJELAZ NA IZVANREDAN STUDIJ

Redoviti studenti koji na osobni zahtjev prelaze na izvanredan studij, gube pravo na zdravstveno osiguranje te će pri predaji indeksa i zahtjeva  dobiti obrazac odjave s kojim se moraju javiti u Zavod za zdravstveno osiguranje u roku od 30 dana od dana prestanka statusa.

• UPISI STUDENATA
    Uvjet za upis u višu godinu studija (2. i 3.) izvanrednim studentima je stjecanje najmanje 43 ECTS boda i pozitivna ocjena upisanjih seminara prethodne godine studija.
  • ŠKOLARINA

Izvanredni studenti koji ostvare najmanje 43 ECTS boda upisuju višu godinu studija i plaćaju školarinu u iznosu od 5.500,00 kuna / 729,98 EUR.

• PONAVLJANJE GODINE

Izvanredni studenti druge godine studija koji imaju manje od 43 ECTS boda upisuju ponavljanje godine i plaćaju školarinu u iznosu od 5.500,00 kuna / 729,98 EUR

OBAVIJEST O UPISU ZA STUDENTE STRUČNOG UPRAVNOG STUDIJA KOJI UPISUJU PONAVLJANJE 3. GODINE STUDIJA

MOLIMO STUDENTE DA USPOREDE SVOJE OCJENE I DATUM POLAGANJA ISPITA U INDEKSU S ISTIMA NA STUDOMATU. AKO UOČE POGREŠKE NEKA SE PRIJE UPISA JAVE PREDMETNOM PROFESORU.

Redoviti i izvanredni studenti koji nisu ponavljali niti jednu godinu studija (mirovanje nije ponavljanje godine) imaju pravo na jednu godinu ponavljanja (apsolventskog staža) bez plaćanja školarine (3+1).

REDOVITI STUDENTI

Redoviti studenti kojima je istekao apsolventski staž u trajanju od jedne godine (bez plaćanja) mogu nastaviti studij na osobni zahtjev u statusu izvanrednog studenta i to:

jedan semestar - školarina u iznosu od 2.750,00 kn / 364,99 EUR, s pravom polaganja ispita do 28. veljače 2023. godine.

ili

godinu studija - školarina u iznosu od 5.500,00 kn / 729,98 EUR, s pravom polaganja ispita do 30. rujna 2023. godine.

• PRIJELAZ NA IZVANREDAN STUDIJ

Redoviti studenti koji na osobni zahtjev prelaze na izvanredan studij, gube pravo na zdravstveno osiguranje te će pri predaji indeksa i Zahtjeva dobiti obrazac odjave s kojim se moraju javiti u Zavod za zdravstveno osiguranje u roku od 30 dana od dana prestanka statusa.

IZVANREDNI STUDENTI

Izvanredni studenti kojima je istekao apsolventski staž (bez plaćanja) mogu upisati:

jedan semestar - školarina u iznosu od 2.750,00 kn / 364,99 EUR s pravom polaganja ispita do 28. veljače 2023. godine.

ili

ZA SVE OSTALE UPITE MOLIMO STUDENTE DA SE OBRATE NA e-mail:

aradeka@pravos.hr