ENGLESKI JEZIK 3 I 4 , IPDSS

Strani jezici

OBAVIJEST O ODRŽAVANJU ONLINE ISPITA U SVIBNJU 2020.

Pismeni ispit iz Engleskog jezika 3.i 4 (Integrirani studij, redoviti i izvanredni) kod izv.prof.dr.sc. Ljubice Kordić održat će se 7.5.2020. i  21.5.2020. u online obliku putem aplikacije e-student (moodle) u 15,00 sati. Studenti prijavljeni za polaganje ispita trebaju biti ulogirani u sustavu e-student svojim studentskim e-mail adresama i upisani na kolegij Engleski jezik 4 (velika većina već jest i aktivno sudjeluje u online nastavi). Ispit ćete dobiti kao zadaću pod linkom ZADAĆA-pismeni ispit, gdje ćete dobiti i vremensko ograničenje za pisanje ispita - 40 minuta. U roku ćete ga predati putem linka PREDAJ ZADAĆU. Na istom linku ćete dobiti i broj bodova i ocjenu nakon ispravka ispita. Ispiti su individualizirani i nema mogućnosti prepisivanja, a studenti se mole uvažavati preporuke koje je uprava Fakulteta objavila vezano za objektivnost pisanja ispita i ponašanje studenata.

Nakon položenog pismenog dijela održat će se usmeni prema dogovoru s profesorom (dogovor putem moodl-a ili e-maila). Opcije su ZOOM ili uživo nakon popuštanja mjera.