Ispitni rok 12.5.2021. - obavijest o poveznici

Strani jezici

Poveznica za pristupanje online ispitu iz Engleskog jezika 3,4, Engleski jezik za socijalni rad 1,2 i Njemački jezik 1,2,3,4 u ispitnom roku 12.5.2021. u 10 sati jest: meet.google.com/vex-uvqc-ysr

1. Studenti koji pristupaju online pismenom ispitu dužni su osigurati računalo, stalnu internet vezu tijekom ispita, audio-video vezu (kamera+mikrofon).
  2. Platformi se može pristupiti samo službenim pravos adresama s imenom i prezimenom studenta koji je ispit prijavio.
  3. Platformi se ne može pristupiti putem mobilnog telefona.
  4. Studenti su dužni pripremiti identifikacijski dokument (indeks sa slikom ili osobnu iskaznicu).
  5. Nakon urednog spajanja na platformu, dobit ćete poveznicu i zaporku s kojom se pristupa ispitu.
  6. Po završetku pisanja ispita nužno je pritisnuti SUBMIT za predaju ispita.
  7. Usmeni ispit održava se istoga dana neposredno nakon polaganja pismenog dijela ispita.

Dubravka Papa