OBAVIJEST O ODRŽAVANJU ISPITA IZ KOLEGIJA ENGLESKI JEZIK I NJEMAČKI JEZIK (PROF. PAPA)- ISPITNI ROK 9. veljače 2021.

Strani jezici

PISMENI ISPIT IZ KOLEGIJA ENGLESKI JEZIK I NJEMAČKI JEZIK NA ISPITNOM ROKU 9.2.2021. U 11 SATI ODRŽAVA SE HIBRIDNO ONLINE (POVEZNICA ZA PRISTUPANJE PISMENOM ONLINE ISPITU 9.2. u 11 sati JEST: meet.google.com/shq-xabh-iih) I UŽIVO - DVORANA 1 u S. RADIĆA 13).

USMENI ISPIT ZA STUDENTE KOJI ISPIT PIŠU ONLINE ILI U DVORANI U 11 SATI, ODRŽAT ĆE SE NEPOSREDNO NAKON ZAVRŠETKA PISANOG DIJELA ISPITA I OBJAVE REZULTATA I TO HIBRIDNO- ONLINE (na istoj poveznici) I UŽIVO.

USMENI ISPITI ZA STUDENTE KOJI SU PISMENI DIO ISPITA POLOŽILI PUTEM KOLOKVIJA ODRŽAVAT ĆE SE U SLJEDEĆIM TERMINIMA:

ENGLESKI JEZIK 2 i 4 (SUS, izvanredni i redovni)

Pismeni i usmeni online 9.2.2021. u 11 sati na poveznici meet.google.com/shq-xabh-iih.

ENGLESKI JEZIK 3 (SUS, izvanredni i redovni)

Usmeni ispit - 9.2.2021. u 19 sati online na poveznici meet.google.com/shq-xabh-iih. Studenti su obvezni osigurati audio-video vezu, internet.

Upis ocjena (studenti koji su ispit položili putem kolokvija i prezentacija) održat će se u srijedu 10.2. u 15 sati u S. Radića 17 dvorana 1.

Engleski jezik za socijalne radnike 1 (REDOVNI)

Upis ocjene (studenti koji su ispit položli putem kolokvija i prezentacija) održat će se u  četvrtak 11.2. u S. Radića 17 dvorana 1 prema sljedećem rasporedu:

A-J u 15 sati; K-M u 16 sati; N-Ž u 17 sati.

PAŽNJA! U isto vrijeme dolaze i studenti koji moraju pristupiti usmenom dijelu ispita, kao i oni koji pristupaju usmenom dijelu ispita iz seminara. Ako Vam gore navedeni termini iz bilo kojeg razloga ne odgovaraju, smijete doći, uz najavu, u nekom od drugih navedenih termina.

Engleski za socijalne radnike 1 (IZVANREDNI)

Za studente koji pristupaju pismenom i usmenom ispitu poveznica je: meet.google.com/shq-xabh-iih.

Upis ocjene (i usmeni ispit) održat će se u srijedu 10.2.2021. u 17 sati u S. Radića 17 dvorana 1.

Engleski jezik za socijalne radnike  2 (REDOVNI)

Upis ocjene održat će se u srijedu 10.2.2021. u S. RAdića 17 dvorana 1 prema sljedećem rasporedu:

A-F u 16 sati; G-O u 17 sati; P-Z u 18 sati

Engleski jezik za socijalne radnike 2 (IZVANREDNI)

Usmeni ispit održat će se 9.2. u 19 sati (online-poveznica meet.google.com/shq-xabh-iih) kao i 10.2. u 18 sati u S. Radića 17 (dvorana 1).

Njemački jezik 1 (REDOVNI I IZVANREDNI)

Usmeni i pismeni ispit održat će se na poveznici meet.google.com/shq-xabh-iih.

Upis ocjene jest u jednom od gore navedenih termina u S. Radića 17 dvorana 1.

Njemački jezik 3 (REDOVNI I IZVANREDNI)

Usmeni i pismeni ispit održat će se na poveznici meet.google.com/shq-xabh-iih.

Upis ocjene jest u jednom od gore navedenih termina u S. Radića 17 dvorana 1.

VAŽNA NAPOMENA ZA SVE STUDENTE:
USMENI I PISMENI ISPITI U DVORANI FAKULTETA ODRŽAVAJU se u skladu sa svim propisanim epidemiološkim mjerama (maska preko nosa i usta, distanca, dezinfekcija ruku, rukavice, vlastiti pribor za pisanje, mjerenje temperature prije dolaska na Fakultet).

Nadalje, nemojte pristupati ispitu ili upisu ocjene uživo ako imate bilo koji od sljedećih simptoma: curenje nosa, kihanje, kašalj, glavobolju, bolove u mišićima, sinusima, groznicu, probavne probleme i sl. Ispitu trebate pristupiti tada online, a upis ocjene i potpis ćete obaviti naknadno u dogovoru s profesorom.

Raspored dolazaka je fiksan. Mole se studenti da se pridržavaju rasporeda i navedenog vremena. Nadalje, mole se studenti da ne dolaze u skupinama i da se ne zadržavaju u fakultetskim prostorijama. Budimo odgovorni prema sebi i prema drugima.

S poštovanjem

D. Papa