Informacije: Ispitni rok 24. rujna 2020.

Katedra kazneno-pravnih znanosti

Kazneno pravo, Osnove kaznenog prava, Kazneno pravo vježbe, Maloljetničko kazneno pravo, Pravo i bioetika, Osnove prekršajnog prava te pripadajući seminari.

Poštovane kolegice i kolege studenti,

Ispiti iz Kaznenog prava, Osnove kaznenog prava, Maloljetničkog kaznenog prava, Pravo i bioetika kao i seminari iz Kaznenog prava i Osnova kaznenog prava održat će se online modalitetom.

Sukladno prethodno uhodanoj proceduri kod provođenja online ispita, podsjećamo i molimo pristupnike koji su prijavili ove ispite da svoj izlazak potvrde javljanjem na službeni mail bherceg@pravos.hr najkasnije do 23. rujna u 12:00h. Sukladno poslanim potvrdama a nakon formiranja konačnog broja, studenti će na mail primiti informacije o rasporedu provođenja i načinu pristupa ispitu. Ispiti će se u usmenoj formi održati putem platforme Zoom u dane 24. i 25. rujna 2020.

Ispit iz vježbi iz Kaznenog prava održat će se u petak, 25. rujna 2020., u 10h, pisanim putem, u kabinetu 64/13.

Ispit iz Osnova prekršajnog prava održat će se u petak, 25. rujna 2020., u 11h, pisanim putem u kabinetu 64/13.

Doc. dr. sc. Barbara Herceg Pakšić