DEMONSTRATOR NA KATEDRI STRANIH JEZIKA

P O Z I V

ZA DOSTAVU PRIJAVA ZA UTVRĐIVANJE PRIJEDLOGA ZA IMENOVANJE

DEMONSTRATORA

na kolegijima Engleski jezik 1,2,3 i 4 i Engleski jezik za socijalne radnike 1 i 2 te na kolegijima u okviru projekta LEULEX

Pozivamo redovite studente Integriranog preddiplomskog i diplomskog studija Pravo i Preddiplomskog i diplomskog studija Socijalni rad Pravnog fakulteta Osijek da se prijave za demonstratora koji bi pomagao pri izvođenju kolegija  i provedbi ispita na Integriranom  preddiplomskom i diplomskom sveučilišnom studiju Pravo i Preddiplomskom studiju Socijalni rad za kolegije Engleski jezik 1,2,3 i 4 i Engleski jezik za socijalne radnike 1 i 2. Dio obveza također uključuje aktivnosti u okviru internog projekta LEULEX.

Sukladno članku 4. Pravilnika o demonstraturi i demonstratorima Pravnog fakulteta Osijek kandidat za demonstratora mora ispunjavati sljedeće uvjete:

• da je u statusu redovitog studenta;
  • student koji tijekom studiranja nije bio u statusu ponavljača (mirovanje se ne smatra ponavljanjem);
  • student čiji je opći uspjeh na studiju baziran na svim položenim predmetima tijekom studiranja na Fakultetu najmanje 4,00;
  • student koji je ispit iz kolegija za koji se provodi postupak izbora demonstratora položio s ocjenom izvrstan (5).

Kandidati za demonstratora uz prijavu obvezno prilažu: životopis, motivacijsko pismo i prijepis ocjena. Prijavu zajedno s traženom dokumentacijom potrebno je dostaviti na e-mail adrese: kljubica@pravos.hrdpapa@pravos.hr i zrisner@pravos.hr .

Rok za dostavu prijava je osam (8) dana od dana objave poziva – zaključno s 28. listopada 2022. godine.

Osijek, 20. listopada 2022.

Katedra stranih jezika