iMOS 2022 - 15. rođendan Info-centra za mlade Osijek

Regionalni info-centar za mlade Osijek i Savjetodavni odbor RICM-a vas pozivaju na iMOS 2022. – Sajam informiranja mladih Osijeka, koji će se održati u ponedjeljak 24. listopada 2022., u prostoru Info-centra za mlade Osijek, Kralja Zvonimira 15, odnosno u velikoj konferencijskoj dvorani Stare pekare u Tvrđi (predavanje Prihvaćanje kao supermoć).

Cjelokupan program možete pronaći na adresi https://proni.hr/dodite-na-imos-2022-i-proslavimo-15-rodendan-info-centra-za-mlade-osijek/, a Fakultet posebno želi istaknuti dva događanja:

• 13 – 14 sati – "Tražiš posao? Što ima novo?", neformalna radionica
  • Info-centar za mlade Osijek, Kralja Zvonimira 15
    • voditeljice: Jagoda Ringel Kovačević, Jelena Vajnberger, Centar za informiranje i savjetovanje o karijeri, Osijek
    • Ivana Šarić, EURES Osijek
  • 19 – 20 sati – "Prihvaćanje kao supermoć – Novi način suočavanja sa stresom"
  • Velika konferencijska dvorana Stare pekare u Tvrđi
    • voditeljica: Ana Kurtović, profesorica Odsjeka za psihologiju Filozofskog fakulteta u Osijeku