SEMINAR IZ KOLEGIJA RADNO I SOCIJALNO PRAVO / OSNOVE RADNOG I SOCIJALNOG PRAVA

ZA IZVANREDNE STUDENTE

Izvanredni studenti Integriranog studija te Stručnog upravnog studija koji su upisali seminar iz kolegija Radno i socijalno pravo / Osnove radnog i socijalno prava nisu dužni pohađati seminarsku nastavu.

Vaše obveze sastoje se od sljedećih komponenti:

1.      Odabir teme za izradu seminarskog rada po samostalnom izboru uz prethodnu konzultaciju putem elektroničke pošte ili odabir teme iz priloženih Silabusa:

Silabus-za-seminar-Radno-i-socijalno-pravo.pdf

Silabus-za-seminar-Osnove-radnog-i-socijalnog-prava.pdf

Odabranu temu ili prijedlog teme pošaljite elektroničkom poštom na:
tkonjevic@gmail.com .

2.      Nakon izrade seminara u skladu s detaljnim uputama iz Silabusa, isti šaljete u elektroničkom obliku (Word dokument). Primitkom pozitivne povratne informacije o seminarskom radu, slobodni ste prijaviti rok po izboru.

3.      Na raspolaganju sam za sva pitanja i nedoumice putem elektroničke pošte (tkonjevic@pravos.hr) ili na konzultacijama prema prethodnom dogovoru!