Najava predstavljanja projekta Jean Monnet Competition Law COE

PRAVO i PODUZETNIŠTVO

Gosti:

Vinarija Siber i JEDNA RAKIJA

Katedra za trgovačko pravo i Pravnoekonomskaklinika Pravnog i Ekonomskog fakulteta pozivajuVas na predstavljanje projekta

JEAN MONNET SOUTH AND EAST EUROPEAN COMPETITION LAW CENTER OF EXCELLENCE

druženje i razgovor sa uspješnim osječkimpoduzetnicima

Vinarijom Siber i JEDNA RAKIJA.

U razgovoru sa poduzetnicima studenti će se upoznati sa najčešćim problemima i izazovima u poslovanju lokalnih poduzetnika, sa mogućnostimai problemima u prijavi EU projekata, sa preprekamai izazovima poslovanja na tržištu EU.

Pozivaju se svi zainteresirani studenti te polazniciPravnoekonomske klinike da nazoče predavanju tese nam se nakon predavanja pridruže na domjenkuna kojem ćemo kušati izvrsna vina Vinarije Siber irakiju JEDNA.

Predstavljanje projekta i predavanje će se održati u ponedjeljak, 21.11. 2022. godine s početkom u 12 sati na lokaciji Pravnog fakultetau Osijeku, S. Radića 17, dvorana 3 (1. kat).