Poziv na konferenciju o mentalnom zdravlju djece i mladih

Grad Osijek u suradnji sa Studijem socijalnog rada Pravnog fakulteta Osijek, Centrom za nestalu i zlostavljanju djecu Osijek i Dječjim kreativnim centrom DOKKICA, te uz podršku Zavoda za dječju i adolescentnu psihijatriju KBC-a Osijek, Nastavnog zavoda za javno zdravstvo OBŽ, Centra za socijalnu skrb Osijek – Obiteljskog centra, Pravobraniteljice za djecu – Područnog ureda Osijek, Filozofskog fakulteta u Osijeku, Osječko-baranjske županije, srednjih i osnovnih škola, te Grada Zagreba, organizira konferenciju ,,Mreže podrške mentalnom zdravlju djece i mladih” (RELOAD). Konferencija se održava 15. studenoga 2022. u Staroj Pekari na adresi Trg Vatroslava Lisinskog 11, Osijek.

Konferencija je namijenjena stručnjacima iz područja socijalne skrbi, odgoja i obrazovanja, te organizacijama civilnoga društva, kao i učenicima, srednjoškolcima, studentima i njihovim roditeljima.

Sudjelovanje na konferenciji potrebno je prijaviti dostavom popunjenog PRIJAVNOG OBRASCA na e-mail mentalnozdravlje@osijek.hr