ENGLESKI JEZIK 1 - OBAVIJEST ZA 1. GODINU INTEGRIRANOG SVEUČILIŠNOG STUDIJA

GRUPE ZA PREDAVANJA I VJEŽBE IZ ENGLESKOG JEZIKA 1

Drage kolegice i dragi kolege,

prema rasporedu koji možete preuzeti na internetskim stranicama Fakulteta, na nastavi Engleskoga jezika 1 podijeljeni ste u dvije grupe za predavanja i tri grupe za vježbe.

Prvu grupu za predavanja čine studenti čija prezimena počinju slovima A do K, a drugu grupu studenti čija prezimena počinju slovima L do Z.

Za vježbe, prva grupa obuhvaća studente s prezimenima na A do I; druga grupa studente s prezimenima na J do O i treća grupa studente s prezimenima na P do Z.

Potpuni popisi nalaze se na priloženim poveznicama, a možete ih potražiti i na oglasnim pločama na Fakultetu u Radićevoj 13 i Radićevoj 17.

O svemu u svezi s vašim obvezama na kolegiju dogovorit ćemo se na predavanjima u utorak, 4. listopada u 11 (1. grupa), odnosno 13 sati (2. grupa).

Lijep pozdrav i puno sreće i uspjeha u studiranju!

Željko Rišner, prof.

ENGLESKI JEZIK 1 - PREDAVANJA - GRUPE.docx