Javna obrana doktorske disertacije pristupnice Danijele Romić, pod naslovom “Mjesna samouprava kao instrument provedbe načela sudjelovanja građana” održat će se u četvrtak, 15. lipnja 2023. godine s početkom u 16.00 sati u Vijećnici Pravnog fakulteta Osijek, S. Radića 13, Osijek.

Obrana će se provesti pred Povjerenstvom za obranu doktorske disertacije u sastavu:

1. Prof. dr. sc. Mirko Klarić, redoviti profesor Pravnog fakulteta Split, predsjednik
  2. Prof. dr. sc. Boris Ljubanović, redoviti profesor u trajnom zvanju Pravnog fakulteta Osijek, član
  3. Izv. prof. dr. sc. Jelena Dujmović Bocka, izvanredna profesorica Pravnog fakulteta Osijek, članica

Pozivaju se svi zainteresirani da prisustvuju javnoj obrani doktorske disertacije.