Potvrde s elektroničkim pečatom (e-potvrde)

Pravni fakultet Osijek uveo je mogućnost izdavanja potvrda s elektroničkim pečatom (e-potvrda) iz ISVU sustava.

Vrste potvrda koje su ovjerene e-pečatom:

• Potvrda o upisu
  • Potvrda o upisu s prijepisom ocjena
  • Potvrda o upisu za internacionalnu uporabu
  • Potvrda o upisu s prijepisom ocjena za internacionalnu uporabu

E-potvrde se izdaju bez svrhe te se mogu višestruko koristiti. Za izdavanje e-potvrde student/ica ne mora fizički dolaziti na Fakultet već može predati zahtjev za izdavanje u bilo koje vrijeme putem Studomata.

Generirane potvrde se čuvaju najmanje 12 mjeseci u sustavu od trenutka generiranja.

Nakon obrade zahtjeva sustav šalje potvrde na email adresu koju je student dao prilikom upisa na Fakultet.

Studentima brucošima (upisani ak. godine 2023/2024) otvorena je i aktivirana službena email adresa na Google Workspace s domenom pravos.hr  (https://mail.google.com/a/pravos.hr) te na istu primaju e-potvrde.

Obvezno pročitati prije korištenja službenog email-a.

Prijava na Google Workspace email  s elektroničkim identitetom.