Djelatnici


Sanja Arbanas mag. iur.

Ured za studente i studije
sanja.arbanas@pravos.hr
+385 31 224 533


izv.prof.dr.sc.

Josip Berdica

Katedra obiteljskog prava
josip.berdica@pravos.hr
+385 31 224 500


Maja Buljubašić bacc.oec.

Ured za studente i studije
maja.buljubasic@pravos.hr
+385 31 244 527


Jasna Dolić mag.oec.

Knjižnica
dolic.jasna@pravos.hr
+385 31 224 521


Dražen Dujak mag. informatol.

Knjižnica
drazen.dujak@pravos.hr
+385 31 224 588


Dražen Galinović bacc. admin. publ.

Ured za poslove pisarnice i arhive
drazen.galinovic@pravos.hr
+385 31 224 518


Jura Golub mag. iur.

Katedra međunarodnog privatnog prava
jura.golub@pravos.hr
+385 31 224 500


Matko Guštin mag. iur.

Katedra obiteljskog prava
matko.gustin@pravos.hr
+385 31 224 550


Andreja Juričević Petričević mag. iur.

Ured za projekte i međunarodnu suradnju
andreja.juricevic@pravos.hr
+385 31 224 595


Iva Klarić mag. iur.

Ured za studente i studije
iva.klaric@pravos.hr
+385 31 224 527


Marijana Ljubić mag. iur.

Tajništvo fakulteta
marijana.ljubic@pravos.hr
+385 31 224 590


Anela Miličić mag. oec.

Ured za poslovne odnose i nabavu
anela.milicic@pravos.hr
+385 31 224 531


prof.dr.sc.

Rajko Odobaša

Katedra ekonomskih znanosti
rajko.odobasa@pravos.hr
+385 91 2245 506


doc.dr.sc.

Dubravka Papa prof.

Katedra stranih jezika i sociologije
dubravka.papa@pravos.hr
+385 31 224 575


Ivica Pavić mag. iur.

Katedra ustavnog i europskog prava
ivica.pavic@pravos.hr
+385 31 224 591


Toni Pranić mag. soc.

Katedra obiteljskog prava
toni.pranic@pravos.hr
+385 31 224 594


Ana Radeka

Ured za stručne studije
ana.radeka@pravos.hr
+385 31 399 966


Zdravko Rašić oec.

Ured za informatiku i računalnu mrežu
zdravko.rasic@pravos.hr
+385 31 224 508


prof.dr.sc.

Branka Rešetar

Katedra obiteljskog prava
branka.resetar@pravos.hr
+385 31 224 558


Željko Rišner prof.

Katedra stranih jezika i sociologije
zeljko.risner@pravos.hr
+385 91 2245 545


Blanka Salatić mag. iur.

Knjižnica
salatic.blanka@pravos.hr
+385 31 224 521


Ljiljana Siber mag. iur.

Knjižnica
ljiljana.siber@pravos.hr
+385 31 224 522


Tanja Smajić

Ured dekana i prodekana
tanja.smajic@pravos.hr
+385 31 224 535


Roberta Subjak mag. cult.

Knjižnica
roberta.subjak@pravos.hr
+385 31 224 521


Ivan Vidaković

Katedra kaznenopravnih znanosti
ividakovi@pravos.hr
+385 99 472 2173