Obavještavamo studente na kolegiju Ustrojstvo i djelovanje javnog sektora da će se upis ocjena ostvarenih na kolokvijima održati u ponedjeljak, 6. veljače, u 11:00 sati, u kabinetu prof. Blagojević (Radićeva 17).

Upisu su se dužni odazvati svi obuhvaćeni studenti koji posjeduju fizički primjerak indeksa radi istovremenog unosa ocjene i u indeks i na Studomat.

Ostalim studentima koji su ocjene ostvarili polaganjem kolokvija, a prijavili su ispit za tekući ispitni rok, iste će biti upisane nakon gore naznačenog termina upisa, a najkasnije do kraja sljedećeg radnog dana.

Molimo studente da, krajem naznačenog radnog tjedna, provjere stanje na Studomatu i prijave eventualne krivo upisane ili neupisane ocjene iz kolegija.

Katedra