Tekst natječaja s upisnim kvotama i obavijestima možete preuzeti na poveznici:

Natječaj za upis studenata u I. godinu sveučilišnih diplomskih studija u akademskoj godini 2023./2024.

Diplomski studij je organiziran kao redoviti ili izvanredni studij i traje dvije godine.

1. Uvjeti upisa:

Prijavu mogu podnijeti kandidati:

• koji su prethodno završili sveučilišni prijediplomski studij socijalnog rada i stekli minimalno 180 ECTS bodova
  1. Prijave

Prijave za razredbeni postupak primaju se od 11. rujna do 22. rujna 2023. godine.

Prijave za razredbeni postupak podnose se na posebnoj tiskanici koja se može preuzeti na mrežnim stranicama Fakulteta:

TISKANICA PRIJAVE ZA SVEUČILIŠNI DIPLOMSKI STUDIJ SOCIJALNI RAD – REDOVITI

TISKANICA PRIJAVE ZA SVEUČILIŠNI DIPLOMSKI STUDIJ SOCIJALNI RAD – IZVANREDNI

Uz prijavu kandidati su dužni priložiti:

• Svjedodžbu o završenom sveučilišnom prijediplomskom studiju
  • Dopunsku ispravu o studiju (supplement)
  • Domovnicu (presliku ne treba ovjeravati; datum izdavanja domovnice neograničen; domovnica može biti generirana iz baze e-Građanin)
  • Rodni list (presliku ne treba ovjeravati; datum izdavanja rodnog lista neograničen; rodni list može biti generirana iz baze e-Građanin)
  • strani državljanin mora donijeti potvrdu o državljanstvu određene države

Studenti koji su studirali u inozemstvu, a žele nastaviti studirati na sveučilišnom diplomskom studiju Socijalni rad Pravnog fakulteta Osijek, trebaju zatražiti i priznavanje inozemne visokoškolske kvalifikacije odnosno priznavanje razdoblja studija provedenog na inozemnoj visokoškolskoj ustanovi. Upute su na linku: http://www.unios.hr/kvaliteta/djelatnosti/akademsko-priznavanje/

Prijave za upis predaju se osobno u Ured za studente i studije, Stjepana Radića 13/I. kat od 09.00 do 12.00 sati ili poštom na adresu: Pravni fakultet Osijek s naznakom: “Ured za studente i studije – prijava za diplomski studij”. Stjepana Radića 13 31000 Osijek

Razredbeni postupak

Razredbeni postupak provodi se bez razredbenog ispita na temelju rang liste koja će biti sačinjena prema prosječnom uspjehu ostvarenom tijekom studija.

1. Upisi

Upis kandidata provodit će se 30. rujna 2023.

Pravo upisa na redoviti ili izvanredni sveučilišni studij stječu kandidati prema postignutom mjestu na konačnoj rang – listi. Upisi se obavljaju nakon objavljivanja rezultata razredbenog postupka prema bodovnoj listi rezultata razredbenog postupka. Kandidati koji su ostvarili pravo na upis, a ne upišu se prema utvrđenom rasporedu, gube pravo na upis.

Upisi kandidata provodit će se 30. rujna 2023. godine sukladno objavljenom rasporedu upisa na mrežnim stranicama Fakulteta www.pravos.unios.hr

1. Obavijesti

Sve obavijesti o upisima na diplomski sveučilišni studij Socijalni rad i pitanjima vezanim za upis bit će objavljene na mrežnim stranicama Pravnog fakulteta Osijek www.pravos.unios.hr