OBAVIJEST O UPISIMA  U I. GODINU SVEUČILIŠNOG DIPLOMSKOG STUDIJA SOCIJALNI RAD u akademsku 2023./2024. godinu

Rang lista kandidata i raspored upisa

upisi za redovite studente držat će se u petak, 06. listopada u 09.00 sati a za izvanredne studente u petak, 06. listopada u 11.00 sati u dvorani 5/17.

RANG LISTA DIPLOMSKI STUDIJ REDOVITI 23/24

RANG LISTA DIPLOMSKI STUDIJ IZVANREDNI 23/24

Napomena: Kandidat ima pravo prigovora na ispravnost provedbe razredbenog postupka. Prigovor se podnosi u pisanom obliku Povjerenstvu za upis u roku od 24 sata od objavljivanja rang-liste na web stranici visokog učilišta. Povjerenstvo za upis dužno je razmotriti prigovor kandidata u roku od 24 sata od njegova podnošenja.

Kandidati koji su ostvarili pravo na upis u I. godinu sveučilišnog diplomskog studija Socijalni rad upisivat će se u zgradi Pravnog fakulteta Osijek, Stjepana Radića 17 dvorana 5   (I. kat) 6. listopada 2023. godine

U slučaju opravdane spriječenosti pristupnika, upis može obaviti i druga osoba na temelju punomoći ovjerene kod javnog bilježnika.

Pristupnici koji ne iskoriste pravo upisa prema rasporedu, gube pravo na upis!

DOKUMENTI NEOPHODNI ZA UPIS –

• Dvije fotografije formata 4×6
  • Potvrda o uplati troškova upisa
  • Potvrda o uplati školarine (za izvanredne studente)
  • Upisni materijal – obrasci (Upisne materijale pristupnici preuzimaju na upisu)

SVI pristupnici koji upisuju I. godinu studija akademske 2023./2024. godine na Pravnom fakultetu Osijek dužni su platiti upisne troškove (troškovi prijave, upisa i upisnih materijala) u iznosu od 47,00 eura.

Upisni troškovi uplaćuju se na žiro-račun Pravnog fakulteta Osijek (IBAN ili broj računa primatelja): HR8023400091100163962

• model (kod broja računa primatelja): HR00
  • poziv na broj primatelja: OIB pristupnika – 31 (Studij Socijalnog rada)
  • opis plaćanja: upisni troškovi

Upisni troškovi se plaćaju isključivo općom uplatnicom (plaćanje u banci, pošti, FINI) ili internet bankarstvom.

Pristupnici koji se upisuju kao izvanredni studenti, uz navedene upisne troškove u iznosu od 47,00 eura, dužni su uplatiti i školarinu u iznosu od 960,00 eura na žiro-račun Pravnog fakulteta Osijek (IBAN ili broj računa primatelja): HR8023400091100163962

• model (kod broja računa primatelja): HR00
  • poziv na broj primatelja: OIB pristupnika – 51 (Studij Socijalnog rada)
  • opis plaćanja: školarina

Školarina se plaća jednokratno internet bankarstvom, općom uplatnicom (plaćanje u banci, pošti, FINI) te putem POS uređaja prilikom upisa na Fakultetu  (kartica Maestro, MasterCard i Visa) ili obročno do 6 rata: PBZ premium Visa karticom, Mestro/Visa Inspire PBZ tekućeg računa, te Diners do 12 rata.

Odabirom kartičnog plaćanja putem POS uređaja na Fakultetu, student je suglasan da će Fakultet, u slučaju eventualnog povrata uplaćenih sredstava, od uplaćenog iznosa namiriti trošak banke nastao prilikom uplate na POS uređaju.

Trošak upisa plaća se općom uplatnicom (plaćanje u banci, pošti, FINI) ili internet bankarstvom.

Trošak upisa nije moguće platiti putem POS uređaja.

Studenti koji prilikom upisa ne dobiju račun, isti mogu naknadno zatražiti (kroz desetak dana) u Računovodstvu Fakulteta.

Promjene vezane uz plaćanja Diners karticama: Upute_za_Diners.pdf i Obavijest za studente koji školarinu plaćaju DINERS karticom.pdf