Natječaj za upis generacije u akademsku 2022./2023. godinu objavljen je 11. veljače 2023. godine u Jutarnjem listu i traje trideset  dana  od datuma objave ( 13. ožujka 2023. godine).

Završetkom natječaja na Internet stranici Pravnoga fakulteta biti će  obavijest i raspored upisa.

Školarina se plaća jednokratno internet bankarstvom, općom uplatnicom (plaćanje u banci, pošti, FINI) te putem POS uređaja prilikom upisa na Fakultetu  (kartica Maestro, MasterCard i Visa) ili obročno do 6 rata: PBZ premium Visa karticom, Mestro/Visa Inspire PBZ tekućeg računa, te Diners do 12 rata.

Promjene vezane uz plaćanja Diners karticama: upute-za-diners.pdf

Odabirom kartičnog plaćanja putem POS uređaja na Fakultetu, student je suglasan da će Fakultet, u slučaju eventualnog povrata uplaćenih sredstava, od uplaćenog iznosa namiriti trošak banke nastao prilikom uplate na POS uređaju.

Ukoliko poslodavac preuzima obvezu plaćanja školarine potrebno je prije upisa javiti se u službu Računovodstva Ljiljani Bakaj na broj telefona: 031/224-531 ili na e-mail: ljbakaj@pravos.hr.