Pravni fakultet u Osijeku Snimila: R. SORIC 16.03. OSIJEK ------ 2xcolor osijek

Natječaj za upis generacije u akademsku 2023./2024. godinu objavljen je 9. veljače 2024. godine u Jutarnjem listu i traje trideset  dana od datuma objave ( 11. ožujka 2024. godine).

Završetkom natječaja na Internet stranici Pravnoga fakulteta biti će objavljena obavijest i raspored upisa.

Školarina za upis u prvu godinu studija u iznosu od 1.500,00 EUR može se platiti u  jednom obroku općom uplatnicom (plaćanje u banci, pošti, FINI) ili POS uređaju prilikom upisa – kartica Maesto, MasterCard i Visa, Internet bankarstvo ili obročno plaćanje školarine do 6 rata: American Express, Maestro/Visa Inspire PBZ tekućeg računa. Diners do 12 rata.

Sukladno Odluci o posebnim naknadama Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera upis plaćaju svi studenti u iznosu od  47,00 EUR.

Trošak upisa plaća se općom uplatnicom (plaćanje u banci, pošti, FINI) ili Internet bankarstvom.

Ukoliko poslodavac preuzima obvezu plaćanja školarine potrebno je prije upisa javiti se u Ured za računovodstveno-financijske poslove gđi. Ljiljani Bakaj na telefon broj 031/224-531 ili e-mail: ljbakaj@pravos.hr.