RASPORED UPISA ZA STRUČNI DIPLOMSKI STUDIJ JAVNA UPRAVA U AKADEMSKU 2022./2023.GODINU

• upisi će se obavljati u zgradi Pravnog fakulteta (S. Radića 17) u dvorani 5
  • uplatu troška upisa i školarine ( ukoliko plaćate općom uplatnicom ili internet bankarstvom) potrebno je izvršiti prije dolaska na upis

Raspored upisa:

Raspored upisa 17. 3.

RASPORED UPISA SASTAVLJEN JE PREMA REDNOM BROJU ZAPRIMANJA PRIJAVA I NIJE GA MOGUĆE MIJENJATI!

Molimo Vas da prije dolaska na upis iz Studijskog programa izaberete:

Dokumentacija koju je potrebno donijeti na upis:

• 1 fotografije (veličina fotografije je 4×6)

PLAĆANJE TROŠKA UPISA I ŠKOLARINE

UBACITI PRIMJER UPLATNICE

Plaćanje školarine:

• Školarinu je moguće platiti u četiri rate općom uplatnicom u banci, pošti, Fini ili Internet bankarstvom:

Školarina za upis u prvu godinu studija u iznosu od 1.459,95 EUR može se platiti u  jednom obroku internet bankarstvom, općom uplatnicom (plaćanje u banci, pošti, FINI ili POS uređaju prilikom upisa – kartica Maesto, MasterCard i Visa) ili obročno plaćanje školarine do 6 rata: American Express, Maestro/Visa Inspire PBZ tekućeg računa.

Diners do 12 rata. Promjene vezane uz plaćanja Diners karticama: upute-za-diners.pdf

Odabirom kartičnog plaćanja putem POS uređaja na Fakultetu, student je suglasan da će Fakultet u slučaju eventualnog povrata uplaćenih sredstava, od uplaćenog iznosa namiriti trošak banke nastao prilikom uplate na POS uređaju.

• Upisni materijal (dokumentacija se preuzima na upisu)

Na upise je potrebno doći osobno radi slikanja za Smart karticu, u slučaju spriječenosti osobnog dolaska možete napraviti punomoć ovjerenu kod javnog bilježnika.

Pristupnici su u obvezi donijeti original diplomu na uvid ukoliko su imali promociju.