RASPORED UPISA ZA STRUČNI DIPLOMSKI STUDIJ JAVNA UPRAVA U AKADEMSKU 2023./2024.GODINU

• upisi će se obavljati u zgradi Pravnog fakulteta (S. Radića 17) u dvorani 2
  • uplatu troška upisa i školarine (ukoliko plaćate općom uplatnicom ili internet bankarstvom) potrebno je izvršiti prije dolaska na upis

Raspored upisa 15.3.2024.

RASPORED UPISA SASTAVLJEN JE PREMA REDNOM BROJU ZAPRIMANJA PRIJAVA I NIJE GA MOGUĆE MIJENJATI!

Molimo Vas da prije dolaska na upis iz Studijskog programa izaberete:

Dokumentacija koju je potrebno donijeti na upis:

• 1 fotografije (veličina fotografije je 4×6)

PLAĆANJE TROŠKA UPISA I ŠKOLARINE

Plaćanje školarine:

• Školarinu je moguće platiti u četiri rate općom uplatnicom u banci, pošti, Fini ili Internet bankarstvom:
  • Školarina za upis u prvu godinu studija u iznosu od 1.500,00 EUR može se platiti jednokratno internet bankarstvom, općom uplatnicom (plaćanje u banci, pošti, FINI) te putem POS uređaja prilikom upisa (karticama Maesto, MasterCard i Visa). Školarinu je moguće platiti obročno karticom i to PBZ premium Visa karticom, Maestro/Visa Inspire PBZ tekućeg računa do 6 rata te Diners do 12 rata.

Promjene vezane uz plaćanja Diners karticama: Upute_za_Diners.pdf i Obavijest za studente koji školarinu plaćaju DINERS karticom.pdf

Odabirom kartičnog plaćanja putem POS uređaja na Fakultetu, student je suglasan da će Fakultet u slučaju eventualnog povrata uplaćenih sredstava, od uplaćenog iznosa namiriti trošak banke nastao prilikom uplate na POS uređaju.

• Upisni materijal (dokumentacija se preuzima na upisu)

Pristupnici su u obvezi donijeti original diplomu na uvid ukoliko su imali promociju.