Obavještavaju se studenti koji studiraju više od 4 godine da se jave na e-mail: referada@pravos.hr

OBAVIJEST O UPISU ZA STUDENTE SVEUČILIŠNOG DIPLOMSKOG STUDIJA SOCIJALNI RAD KOJI PONAVLJAJU PRVU GODINU STUDIJA

MOLIMO STUDENTE DA USPOREDE SVOJE OCJENE I DATUM POLAGANJA ISPITA U INDEKSU (studenti koji koriste indeks) S ISTIMA NA STUDOMATU. AKO UOČE POGREŠKE NEKA SE PRIJE UPISA JAVE PREDMETNOM PROFESORU.

• PONAVLJANJE GODINE

Redoviti studenti koji imaju od 24  do 55 ECTS bodova upisuju ponavljanje godine i plaćaju školarinu sukladno Odluci o linearnom modelu studiranja

• PRIJELAZ NA IZVANREDNI STUDIJ

Redoviti studenti koji imaju manje od 24 ECTS boda, studij mogu nastaviti kao izvanredni studenti, na osobni zahtjev, te plaćaju punu školarinu u iznosu od 729,98 EUR / 5.500,00 kuna.

Redoviti studenti koji na osobni Zahtjev prelaze na izvanredan studij, gube pravo na zdravstveno osiguranje te će pri predaji indeksa i zahtjeva dobiti obrazac odjave s kojim se moraju javiti u Zavod za zdravstveno osiguranje u roku od 30 dana od dana prestanka statusa.

• PONAVLJANJE GODINE

Izvanredni studenti koji imaju manje od 55 ECTS bodova upisuju ponavljanje godine i plaćaju školarinu u iznosu od 729,98 EUR / 5.500,00 kuna.

OBAVIJEST O UPISU ZA STUDENTE SVEUČILIŠNOG DIPLOMSKOG STUDIJA SOCIJALNI RAD KOJI UPISUJU DRUGU GODINU STUDIJA

• UPIS STUDENATA U VIŠU GODINU STUDIJA
    Uvjet za upis u višu godinu studija redovitim studentima je ovjera kolegija potpisom nastavnika u indeksu ili e-indeksu i stjecanje najmanje 55 ECTS bodova
  • ŠKOLARINA
    Redoviti studenti koji upisuju drugu godinu studija plaćaju školarinu sukladno Odluci o linearnom modelu studiranja.

• UPISI STUDENATA
    Uvjet za upis u višu godinu studija (2.) izvanrednim studentima je stjecanje najmanje 55 ECTS bodova
  • ŠKOLARINA

Izvanredni studenti koji ostvare najmanje 55 ECTS bodova upisuju višu godinu studija i plaćaju školarinu u iznosu od 729,98 EUR / 5.500,00 kuna.

OBAVIJEST O UPISU ZA STUDENTE SVEUČILIŠNOG DIPLOMSKOG STUDIJA SOCIJALI RAD KOJI UPISUJU PONAVLJANJE 2. GODINE STUDIJA

MOLIMO STUDENTE DA USPOREDE SVOJE OCJENE I DATUM POLAGANJA ISPITA U INDEKSU S ISTIMA NA STUDOMATU. AKO UOČE POGREŠKE NEKA SE PRIJE UPISA JAVE PREDMETNOM PROFESORU.

Redoviti i izvanredni studenti koji nisu ponavljali niti jednu godinu studija (mirovanje nije ponavljanje godine) imaju pravo na jednu godinu ponavljanja bez plaćanja školarine (2+1).

REDOVITI STUDENTI

Redoviti studenti kojima je isteklo pravo na ponavljanje u trajanju od jedne godine (bez plaćanja), studij mogu nastaviti na osobni zahtjev u statusu izvanrednog studenta i upisati:

jedan semestar – školarina u iznosu od 364,99 EUR / 2.750,00 kn, s pravom polaganja ispita do 28. veljače 2024. godine.

ili

godinu studija – školarina u iznosu od 729,98 EUR / 5.500,00 kn, s pravom polaganja ispita do 30. rujna 2024. godine.

Redoviti studenti koji na osobni zahtjev prelaze na izvanredan studij, gube pravo na zdravstveno osiguranje te će pri predaji indeksa i Zahtjev dobiti obrazac odjave s kojim se moraju javiti u Zavod za zdravstveno osiguranje u roku od 30 dana od dana prestanka statusa.

IZVANREDNI STUDENTI

Izvanredni studenti kojima je isteklo pravo na ponavljanje (bez plaćanja) mogu upisati:

jedan semestar – školarina u iznosu od 364,99 EUR / od 2.750,00 kn s pravom polaganja ispita do 28. veljače 2024. godine.

ili

ZA SVE OSTALE UPITE MOLIMO STUDENTE DA SE OBRATE NA e-mail:

ivklaric@pravos.hr